O mé vášni (a také slabosti) špercích s kamínky Swarovski, jsem psala už mnohokrát. Nemohu si pomoci. Jejich třpyt mě prostě láká, takže si nedokážu bez nich představit jediný den. A narazila jsem na další pěkné kousky, o které se s vámi chci podělit.

Tentokrát půjde o šperky české výroby, které jsou doplněné krystaly Swarovski Elements. Všechny šperky z e-shopu evolutiongroup.cz jsou vyrobené ze rhodiovaného stříbra – díky této povrchové úpravě nikdy nezčernají.

To je jednou z hlavních nevýhod čistého stříbra – po čase lesklý a krásný povrch zmatní a zčerná. Rhodiovaný povrch tomu ale zabraňuje. Nesmí se ale povrch šperku nijak poškodit.

Naušnice Swarovski se spousty drobných kamínků hrají v mé šperkovnici prim. Mám ráda především drobné instalace krystalků. Například náušnice Elements 31148.3 ve tvaru černých srdíček – ty mají na mých uších výsostné místo! Náušnice se nazývají silver night – stříbrná noc. Jak poetický název pro dvojici drobných náušniček.

Dalším krásným kouskem jsou protahovací stříbrné náušnice – znovu z rhodiovaného stříbra a kamínků Swarovski Elements. Kamínky jsou sestavené do tvaru malé vrtulky, která vám bude z uší viset na stříbrných řetízkách. Velice jemná práce se stříbrnými pásky, které drží jednotlivé kamínky v předem daném tvaru. Celý řetízek, na kterém náušničky drží má 120 mm.

Třetím a zároveň posledním tipem pro dnešní den jsou náušnice 31134.3 rose s růžovými kulatými kamínky. Dle mě se hodí pro večerní společenskou akci – nejsou natolik výrazné, aby od vašeho outfitu odváděly pozornost, ale zároveň jsou pěknou ozdobou.

Kde všechny tyto krásné šperky můžete získat na specializovaném obchodu Evolutiongroup.cz, který se zaměřuje na výrobu originálních dámských/pánských šperků!