Móda a Společnost

Jednodílné plavky – stále v kurzu

Poslední dva roky se i v České republice projevil nový trend – zajímavě střižené jednodílné plavky. Nepředstavujte si ale nevzhledné plavací úbory našich babiček a maminek. Tyto mají šmrncovní střihy a pěkné detaily.

Mně se zalíbily jednoduché modré jednodílné plavky Anita (model 7761). Zavazování vršku přes krk je samozřejmostí, ale u těchto plavek se ze zavazování stal pěkný dekorativní prvek. Neméně pěknou částí je přišité zlaté srdíčko na náprsence.

Plavky jsou k dostání jen v jediné barvě – modré, což je celkem škoda. Jistě by bylo spoustu zájemkyň i o jiné. Přeci jenom takto jednoduché (jednobarevné) a zároveň pěkné plavky se neshánějí jednoduše. Tyto dvoudílné plavky nemají žádné prostřihy – jsou celistvé. Může to sice některé odradit od jejich koupě, ale někdy je lepší „méně toho ukázat“.

Dalším pěkným kouskem jsou plavky od známého výrobce spodního prádla Triumph (model označený jako Best SH OPD 12). Zesílený vršek plavek zajišťuje, že nesklouznou z těla (ač nemají ramínka). Díky tomu chybějícím ramínkům se jedná o velmi přitažlivý kousek, kterým zaujmete.

Není totiž nutností ukazovat vše – zahalenost je taky sexy. Co není vidět, provokuje představivost našich protějšků. A jak vlastně vypadá bez těch plavek? Stála by za hřích?

Podobných myšlenek byste nedocílila klasickými dvoudílnými plavkami. Ty hlavně v posledních letech míří směrem k miniaturizaci – tedy ukazování co nejvíce „masa“. Kam zmizela ta romantika v podobě představ a snů, když hned ukazujeme vše, co nám dala matka příroda do vínku?

Cena je sice vyšší (1550 Kč), ale za kvalitu se platí. A kdo by chtěl na sobě šetřit? Tento model plavek je k dispozici v dvojí barvě – modré a černé. Květinový vzorek na přední části plavek zjemňuje výsledný vzhled.

[ad#moda]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..