módní trendy
Jaro 2012
už je tady a s ním nová nálož módních trendů, které se objevují po celém světě. Hitem jara/léta 2012 rozhodně budou výrazné barvy, které budou v „aprílovém“ počasí jasně zářit a každého na vás upozorní. Proto zapomeňte na nevýrazné odstíny a tmavé barvy a poddejte se podmanivému vlivu barev.

Tento výrazný „jarně-letní“ trend se samozřejmě neprojeví pouze na běžném oblečení, ale také na spodním prádle, či plavkách.

Spodní prádlo dostane letos velmi decentní střihy, které z vás udělají krásky, které provokují své okolí svojí tajemností. Proč bychom se taky měly ukazovat každému v celé své kráse, když se můžeme skrýt do „hávu“ tajemnosti a dráždivosti? Proto střihy spodního prádla pro tuto sezónu se budou líbit hlavně ženám, které dávají přednost klasickým tvarům.

Nechci tím však tvrdit, že dráždivé kousky v letošních kolekcích nenajdete. Jen se letos budou objevovat spíše zřídka, protože neodpovídají novým módním trendům.

V současných dnech je sice silně patrné „aprílové“ počasí (prší, svítí slunce, prší, svítí slunce), ale zanedlouho tu budou horké dny, které nás doženou do bazénů, či na koupaliště. A přesně v tyto dny budete potřebovat nové bikiny.

Minulý rok byl ve znaku „retro“ jednodílných plavek, které spíše zakrývaly, než ukazovaly. Plavky si oblíbily především dívky, které chtěly se odlišit od zavedeného trendu dvoudílných plavek. Letos se poměr dvou a jednodílných plavek srovná, takže nezáleží na tom, v jakém „modelu“ vyrazíte na koupaliště.

Bikiny letos nabídnou tradiční střihy a tvary, které si oblíbí především starší dívky. Pro divoké „teenagerky“ však budou stále dostání provokující a netradiční střihy, které spíše ukazují, než zakrývají. Tato přímá snaha o zaujmutí druhého pohlaví však nebývá moc úspěšná. Páni spíše ocení tajemnou decentnost, která zakrývá, než nestoudnou dravost, která všem ukazuje vaše vnady.