Hromadné slevy se u nás zabydlely v posledních 2 letech. Trh se slevovými servery se pomalu, ale jistě konsoliduje a zbývá nám tu přibližně 100 „slevomatů“ (před rokem jich bylo více než 300). Slevové servery denně aktualizují seznam nových slevových nabídek, díky kterým mohou návštěvníci (později platící klienti/spotřebitelé) ušetřit  množství peněz.

Například jednička na trhu, kterou je slevový portál Slevomat, se vychvaluje (právoplatně) tím, že svým zákazníkům ušetřila již 1 257 117 525 Kč. Což je fantastická cifra nemyslíte? Slevové vouchery na Slevomatu nakoupilo přibližně 535 000 lidí.

Slevové servery každopádně ani letos neztrácejí svůj dech. Mají však jednu nevýhodu – a tou je jejich stále vysoký počet. Množství kvalitní nabídek se tak rozmělní mezi vysoký počet serverů a vám tak může některá sleva utéci.

Sledujete například slevové nabídky pro dovolené, pobyty, wellness či zájezdy do zahraničí? Pokud ano, tak máte tři možnosti. Buď budete sledovat každý den množství serverů a hledat vhodné slevy, nebo si vyberete jeden jediný a na ostatní zanevřete. Jenže tak vám pravděpodobně utečou zajímavé slevy. Mohli byste tak přijít o slevu na dovolenou v Chorvatsku – rodina by vám to jistě neodpustila.

Řešením je využít slevového porovnávače – například SlevovySrovnavac.cz. Ten vám ušetří čas, protože porovnává slevové nabídky z 250 různých slevových serverů. Nemusíte se bát, že vybrané slevy jsou pouze z Prahy – vouchery jsou ze 40 různých měst. Je tak pravděpodobné, že ať už jste odkudkoliv, vždy se blízko vás najde větší město, ve kterém se hromadné slevy nabízejí.

Kromě nabídek na služby (například na tolik oblíbené masáže či wellnes pobyty) jsou v tomto porovnávači i slevy na zboží. Hromadné zboží se slevou využívá stejného principu – pokud nakoupí dostatek zákazníků, dostanou všichni slevu.

Slevový porovnávač se vyznačuje svojí nezávislostí na slevových serverech – porovnává jednotlivé nabídky „slevomatů“ a ukazuje, která sleva je výhodnější pro vás coby nakupující.