hudba pro dívkyNaši rodiče by si těžko kdy pomysleli, že sluchátka se časem stanou módním doplňkem. Jenže ono tomu tak je. Nemluvím tedy o lacině vypadajících plastových sluchátkách, která známe například z filmu „Vesničko má, středisková“ od traktoristy Otíka.

Mluvím tu o sluchátkách, která přidala k výborným zvukovým vlastnostem, také výrazný a originální design, díky kterému se ze sluchátek stal regulérní módní doplněk. Sluchátka se už určitou dobu nenosí pouze k poslechu hudby, ale opravdu jen jako doplněk vašeho outfitu.

WeSC Happy Dude sluchátka

WeSC Icon swirl Conga sluchátka

Street style a urban fashion – tyto výrazy značí prakticky to samé. Jedná se o módní styl, který vyznávají převážně mladí lidé. A svoji důležitou roli v těchto stylech mají právě sluchátka, coby stylový doplněk.

Sluchátka, která se dají považovat za módní doplněk, jsou často z dílen legendárních značek jako WeSC (WeAretheSuperlativeConspiracy) z Švédska, nebo Skullcandy, která k nám přišla z Ameriky. Obě tyto značky si dělají vše po svém, takže není divu, že jejich sluchátka jsou výrazným doplňkem. Samozřejmostí, je kvalita provedení i čistý zvuk linoucí se z těchto sluchátek.

Skullcandy Lowrider sluchátka

Skullcandy Hesh Stripe sluchátka

WeSC začínala coby skateboardová značka oblečení, ale v průběhu let se z ní stala modla streetového stylu, takže tímto směrem zaměřila své nové kolekce. Netradiční životní styl a snaha se odlišovat – to jsou synonyma pro vlastníky těchto sluchátek.

Skullcandy svoje sluchátka propaguje skrze světové sportovní špičky, v podobě hvězd snowboardu, freeski, či MTB. Díky tomu se tato značka dostala do podvědomí sportovních nadšenců vyznávající nespoutaný život na lyžích, či kole. Postupně se však od těchto „free“ lidí dostalo Skullcandy do širší společnosti. Stejně jako WeSC, si Skullcandy jde svojí vlastní cestou, takže designově vymazlená sluchátka jsou samozřejmostí.

Obě tyto značky nabízejí velké množství sluchátek, která se odlišují od konkurence jak nápaditými designy, tak netradičními tvary. Díky tomu se jejich nositelé odlišují od šedivé masy lidí, kteří jdou s davem. Takže pokud chcete mít originální doplněk vašeho outfitu, tak módní sluchátka od WeSC, či Skullcandy jsou trefou do černého.