Levi’s JegginsStačí vyběhnout do ulic s odpadky a nemůžete přehlédnout nový módní hit, který vás ať chcete či nechcete, oslňuje jak z výkladních skříní a prospektů, tak také z těl procházejících slečen a dam.

Jeggins – velmi šťastné spojení legín a džínů, které zaručují dokonalé obepnutí a zdůraznění krásy vaší siluety. Ani s těma sebeupnutějšíma slim džínama nedosáhnete tak dokonalého efektu.

Jistě jste si všimla, že ulicím již nějaký ten rok kralují legíny, ale jeggins jsou tou správnou volbou pro to, abyste nebudila příliš neoblečený dojem, který v legínách s topem končícím pod pasem můžete u konzervativnějších kolemjdoucích vyvolávat. Jeggins nabízí mnoho variant, jak zviditelnit to sexy právě na vás. Kapsy vpředu i vzadu, poklopce či zipy u kotníků a další vychytávky.

Levi’s Jeggins Levi’s Jeggins

Levi’s jako značka, která vládne džínovému showbussinesu představuje nepřeberné množství této populární novinky. Čekají na vás modely přesně podle vašich představ. Džínové odstínu od světlých po ty nejtmavší a mnoho dalších barev.

Levi’s Jeggins Levi’s Jeggins

S dlouhou košilí, nebo s jednoduchým trikem budete vypadat jako vystřižená z módního časopisu. Každý váš top tyto elegantní džínové legíny ozvláštní. Věřte, že nikdy dříve jste se necítila v džínech tak sexy a pohodlně.

Zdroj: Levi.com

[ad#moda]