Se slevovými kupony se v česku roztrhl pytel… Každý teď využívá slev a šetří své těžce nabyté penízky. Naštěstí se nejedná pouze o klasické slevové kupony na masáže či ubytování, ale objevují se slevovky i na módní kousky.

A já jsem pro vás objevila webový server, který nabízí platné slevové kupóny. Vybrala jsem pro dnešní články 3 obchody, které byste měli navštívit a využít výhodných slevových kupónů.

Pro nákupní galerii zoot.cz se najde užitečná sleva. Stačí hledat pod klíčovým slovem zoot slevový kód. Můžete tak jednoduše získat například 100 Kč slevu na nákup, nebo třeba dopravu objednávky zdarma až k vám domů…

Stačí si vybrat z nabízených kupónů, použít ho při objednávce na zoot.cz a máte ušetřeno. Je až s podivem, že stačí použít známé (a mnohdy proklínané) CTRL+C a CTRL+V a máte hned slevu.

U každého slevového kuponu jsou jasně vidět podmínky dané slevy a hlavně dobu platnosti. Vybírejte tedy pečlivě, ať nepromarníte svou objednávku.

Další užitečný kupon jsem použila při nákupu pěkných kousků na modnidoplnky.cz. Na výběr aktuálních kuponů přejděte zde: modnidoplnky.cz slevový kupón.

Zde jsem si vybrala slušivé botky Redfoot, které se dají pohodlně složit do kapsy – ideální na podzimní taneční, kdy tam doklapu na podpatkách a zpět se dostanu v pohodlných botkách, které mám během tančení uklizené v kabelce.

Když jsme u botiček, tak i zde můžete využít slevový kupon z portálu kuponslevovy.cz. Pro známého Baťu, konkrétně pro jeho elektronický obchod, si můžete vybrat hned z několika slevových kupónů. Na jejich aktuální přehled (tedy na kupony, které jsou právě funkční a vhodné hned k využití) přejděte zde: bata.cz slevy.

Využily jste už někdy slevové kupony při svých pravidelných nájezdech na módní e-shopy? Kde získáváte osvědčené kupony a kódy na slevy? Pochlubte se svými úlovky v komentářích.