dámské letní 2013 plavkyPodle kalendáře tu máme mít od za chvíli léto, ale teploměry pořád ne a ne ukázat letní teploty. I tak nezoufejte a s nákupem nových plavek neotálejte. Se začátkem prázdnin meteorologové slibují námi očekávané letní teploty. A co k létu neodmyslitelně patří? Užívání si tepla a slunce u vody, jak u rybníku, bazénu nebo moře. Ale vždy potřebujete plavky.

Jistě se vám už stalo, že jste v obchodě narazila na krásné plavky, které vám navíc i krásně seděly na těle, ale po pohledu na cenovku ve vás zatrnulo. Ale řekla jste si no, co a plavky zaplatila a poté i zabalila do kufru na dovolenou.

dámské plavky léto 2010 Léto 2013 - dámské plavky

Jenže sluníčko bývá zrádné a tak se většinou stává, že po 14 dnech strávených u moře plavky ztratí původní výrazné barvy a jsou adepty na vyhazov. To je ale k vzteku. Řešení je však jednoduché, místo jedněch drahých značkových plavek si kupte plavky třeba hned troje, ale podstatně levnější. Nemusíte se bát, že narazíte na nekvalitní prádlo, zkuste zavítat např. do obchodu americké módní značky J. Crew nebo Ann Christin.

Společnost J. Crew byla založena v roce 1983 a v prodejnách najdete jak klasické dvoudílné bikiny, tak i také jednodílně plavky či famózní monokiny. Heslo této značky zní: V jednoduchosti je krása. A opravdu se tím značka vždy řídí.

dámské letní 2013 plavky letní plavky 2013

Na rozdíl německá značka Ann Christin je pro mladé lidi, kteří se chtějí od ostatních odlišit, nabízí stylové oblečení, avšak netradiční. Její obchody nyní naleznete v Praze (Palladium), Brně a Liberci.

[ad#moda]