Móda a Společnost

Plavky 2012 – trendy a tipy

I v letošním roce se do nových kolekcí předních prodejců plavek promítají aktuální módní trendy. Stejně jako v minulých letech, i letos budou velmi vyhledávané tzv. monokiny plavky. Ty nabízejí výhody dvoudílných plavek, ale zároveň toho více ukrývají pomocí šikovných sexy střihů. Jejich výhoda je zároveň i nevýhoda – moc se v nich neopálíte.

Plavky Triumph pro rok 2012 přišly s netradičním vzhledem. Střih dvoudílných plavek zůstal v podstatě nezměněn, ale designy prošly výraznou změnou. Zapomeňte na plavky, u kterých horní i dolní díl byly ze stejné barvy.

Triumph ukázal, že se nebojí novátorských přístupů. Například model Ikat Chic TW-Triumph netradičně kombinuje růžový vzorek na šedivém pozadí. Ten se objevuje na horním dílu – dolní díl je celý šedivý. Je ale přepásaný několika úzkými pásky se vzorem „podprsenky“.

U některých modelů se Triumph inspiroval minulostí – vyšší pas plavek je použit u více modelů. A to nejenom u plavek označených Retro Trend.

České plavky Triola přišla pro modelový rok 2012 také s pár novinkami. Originální barvy a především střihy vhodnější pro majitelky bujnějších poprsí. Jedním z nejoriginálnějších kousků z této řady jsou dvoudílné plavky Triola 95038.

Byl použit materiál napodobující vzhled modré džínoviny. Pokud milujete džíny a vintage styl, tak tyhle plavky jsou pro vás ideální volbou. Na obou dílech jsou drobné dekorativní přívěsky z kamínků.

Do třetice všeho dobrého tu máme nejnovější kolekci 2012 – německé plavky Anita. Velmi decentní střihy nesnažící se za každou cenu zaujmout. V nabídce jsou především dvoudílné plavky. Jedny z nejzajímavějších jsou zářivě barevné plavky Anita 8759.

Pro rok 2012 se světové značky vydaly novými směry. Začínají experimentovat s novými střihy, materiály a potisky. My jen tleskáme! Každá inovace je přínosná… a my rády nosíme zajímavé módní kousky.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..