Léto je v plném proudu – polovina prázdnin je úspěšně za námi, teploty šplhají do příjemných výšek a to je ideální chvíle na to, abychom sáhli po mini šortkách.
Mini kraťásky jsou oblíbeným a čím dál více vyhledávanějším módním hitem. Šortky prostě k létu neodmyslitelně patří a každá žena či dívka by alespoň jeden kousek měla mít v šatníku.

Čím kratší – tím více sexy

Ale pozor! Mini šortky se nehodí na jakoukoli postavu. Pokud Vaše nohy nepatří k „výstavním“ a Vy se za ně stydíte kvůli začínající nelichotivé celulitidě, mini kraťásky si raději odpusťte. Nemusíte se ale šortek vzdát úplně – stačí zvolit délku ke kolenům.

Nosit mini šortky, když teploty sahají k třicítkám a slunce nemilosrdně pálí, má i své výhody – můžete si opálit své nožky.

Nepřežeňte to však s přílišným odhalováním! Zvolíte-li mini kraťásky, oblékněte si k nim spíše delší vršek a naopak – obléknete-li si tričko odhalující pupík, zkombinujte ho s šortkami do pasu.

Mini kraťásky můžete vybírat v široké škále pestrých i pastelových barev a různých typů a střihů. Volit můžete i mezi materiálem, ze kterého jsou šortky vyrobeny. Například džínové šortky jsou nesmrtelné, tak proč je nezkusit?