Krása a zdraví

Proč používat BIO přípravky?

Před lety byly BIO potraviny a jejich nakupování velký BOOM. Dnes jsou běžně součástí našich jídelníčků a nikdo se nad nimi už ani nepozastaví. Novinka se zkrátka stala součástí našeho běžného života. BIO potraviny a produkty jsou vypěstované a vyráběné podle zásad organického zemědělství.

Většině z nás určitě není jedno, že konzumujeme nezdravá éčka, proto si při nakupování dáváme velký pozor na to, co dáváme do košíků. U každého přípravku pečlivě prozkoumáváme složení. Věděly jste milé dámy, že se před lety objevila studie firmy Bionsen, který upozornila na fakt, že průměrná žena na sebe denně nanese přes 500 různých syntetických chemikálií? Děsivá představa…

BIO kosmetika

Trend BIO se tak tedy dostal i mezi kosmetické produkty. Výrobci kosmetiky se rozhodli BIO produkty zařadit do svého sortimentu, protože neobsahují ropné deriváty, pesticidy, etoxyláty, parabeny ani silikony. Možná si některé z vás i tak pokládají otázku, proč používat BIO přípravky. Vždyť je přeci nekonzumujeme! I když to je někdy na „zváženou“, protože přírodní vůně jsou někdy opravdu k „sežrání“.

Možná jste netušily, že kůže je obrovský absorpční orgán a všechno, co denně většina žen používá (ať už jsou to krémy, mýdla, deodoranty, šampony), se vstřebává právě kůží do krevního oběhu. Zjednodušeně řečeno, s čímkoliv přijde naše pokožka do styku, je z části absorbováno do krve a krevním oběhem transportováno do našich buněk.

Chraňte životní prostředí

Někteří odpůrci tvrdí, že BIO přípravky nefungují. Ale jedná se o marketingový či reklamní tah společnosti. Může být pravdou, že některé BIO přípravky fungují pomaleji, ale ve výsledku jsou mnohem účinnější. Navíc uděláte službu nejen své pleti, vlasům, nehtům, ale prospějete i životnímu prostředí.

I vlasový specialista www.brazilkeratin.cz vsází na BIO. Svým zákazníkům nabízí vlasovou řadu BIO VOLUME. Ta je určena pro všechny vlasy poškozené barvením či melírováním. Doporučuje se především k péči o jemné vlasy. Šampon s keratinovým regeneračním systémem zajistí vlasům dlouhotrvající sílu a objem. Vlasy jsou po opakovaném použití silnější, objemnější a na první pohled zdravější.

BIO přípravky na vlasy

Keratinový vlasový kondicionér s excelentním regeneračním systémem usnadňuje rozčesávání vlasů. Jemným vlasům zajišťuje větší objem. Zároveň důkladně hydratuje, vyživuje a regeneruje. V sadě samozřejmě nesmí chybět ani serum BIO VOLUME.

Unikátní a nejúčinnější prostředek špičkové regenerace pro zpevnění vlasů, chránící před destruktivním vlivem volných kyslíkových radikálů přísadou extraktu z hroznových jader. Všechny přípravky jsou vyrobené v BIO formulaci, neobsahují silikony, ropné produkty, etoxyláty ani parabeny. Proto jsou šetrné k vám i k přírodě.

Neváhejte a udělejte si radost na www.brazilkeratin.cz!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..