Levis_Curve_ID_three girls Nakupovat je někdy prokletí. Jistě se vám také už párkrát stalo, že přestože plna očekávání a entuziazmu vyrážíte do nákupního střediska pro nové džíny, nějaká vyšší síla vám nepřeje a tak odcházíte s prázdnou.

Čím to je? Každá z nás touží po džínech, které padnou jako ulité a ještě z našich nohou udělají učiněný skvost. Ale sehnat takovéto džíny je téměř nemožné.

Můžete zkoušet střihy, které slibují zúžení nebo prodloužení nohou, zpevnění zadečku či zformování boků, ale obvykle stejně skončíte zklamaná.

Značka Levi’s® provedla globální průzkum, kterého se zúčastnilo 60 000 žen. Klíčové byly velikosti, tvary a křivky těchto žen. Na základě sebraných informací byly určeny tři „základní“ tvary těla, které odpovídají zhruba 80% procentům žen.

Levis_Curve_ID_Demi Levis_Curve_ID_Slight

Podle těchto tří základních velikostí Levi’s® připravil nový systém velikostí, které nesou názvy Slight, Demi a Bold Curve.

Výsledkem tohoto průzkumu jsou velikosti džínů, které neurčuje pouze velikost pasu, ale také rozdíl mezi velikostí boků a zadečku. A kdy se dostanou tyto speciální džíny do obchodů? Již od poloviny srpna můžete své ideální džíny vyzkoušet v českých Levis’s® Storech.

K jakému typu postavy patříte, vám pomohou zjistit asistenti v Levi’s® Storech. Změří vám obvod boků a zadečku a právě rozdíl mezi těmito dvěma mírami určí vaše Levi’s Curve ID. Čím větší číslo, tím ženštější a výraznější jsou vaše křivky.

Levis_Curve_ID_group_BW Levis_Curve_ID_group

Zdroj fotografií: Levi.com