Móda a Společnost

Kde nalézt nové módní trendy

Nedávno jsem zase brouzdala po internetu a hledala fotky nějakých zajímavých zimních kabátků, který bych si na zimu pořídila. Ze začátku jsem byla docela otrávená, protože jsem nemohla najít žádnou stránku, která by byla přehledně zpracovaná, byli na ní nějaké informace ohledně módy a hlavně hodně fotek.

Ale nakonec jsem přeci jen na jednu hezkou stránku narazila a Vám všem ostatním doporučuji, abyste ji také navštívili. Tentokrát se nejedná o e-shop, ale o internetový módní magazín. Na stránkách luxurymag.cz najdete denní novinky ze světa módy, trendy oblečení, životního stylu, techniky nebo také cestování. Každý den tedy máte nový přísun módních tipů a zajímavých článků z oboru, který jistě zajímá každou slečnu.

LuxuryMag je poměrně mladým magazínem, vznikl v roce 2008, ale i přesto má velice vysokou měsíční návštěvnost. Momentálně jsou na stránkách tohoto módního magazínu připravovány kolekce oblečení móda podzim 2009 i zimní kolekce oblečení, jak obchodů českých, tak také obchodů zahraničních.

Magazín LuxuryMag je určen všem milovníkům módy, kteří chtějí sledovat nové módní trendy a kolekce oblečení všech možných značek. Pokud Vám na stránkách bude něco chybět nebo budete mít zajímavý námět na článek, můžete jej tomuto internetovému plátku sdělit v módním fóru. V tomto Luxury magazínu také najdete archív všech starších článků, a to i články, které jsou přes rok staré.

Přestože to na první pohled vypadá, ale  Luxury magazín není určen jen ženám či dívkám, najdete zde dokonce články, které se týkají pánské módy. V době psaní tohoto textu jsou v tomto magazínu články zabývající se pánskou kolekcí móda podzim 2009 a móda zima 2009. Články magazínu LuxuryMag můžete brát také jako inspiraci při nakupování dárků pro svou drahou polovičku. Rozhodně na mě tento magazín udělal dojem a nejspíše se stanu jednou z pravidelných čtenářek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..