Hlavní stránka » Vyzkoušené produkty

Hledáte make-up na problematickou pleť? Už nemusíte hledat

14 října 2009 Žádný komentář

true_match_mineralsTento make-up od Loreal Paris se dokáže přizpůsobit každé pleti. Hodí se na podrážděnou, citlivou i problematickou pleť. Make-up True Match Minerals je prvním minerálním make-upem, zároveň také není parfemovaný a neobsahuje silikon ani konzervační látky.

Díky UV faktoru chrání pleť nebezpečným UV zářením a zamezuje tak předčasnému stárnutí pokožky. Make-up True Match Minerals obsahuje ochranný faktor SPF 15. Po použití make-upu True Match Minerals pleť není vysušená a díky svému složení na pleti vydrží po celý den, svým složením připomíná pudr, ale po nanesení na pleť se mění v make-up. Tento make-up si lze zakoupit až v 6 různě tmavých odstínech.

Make-up obsahuje oxid zinečnatý, který zaručuje bezvadnou krycí schopnost a rozjasňuje pleť; oxid titaničitý, který je bílý a obsahuje minerální pigment; nebo také směs železitých oxidů, které umožňují vytvoření vše možných odstínů, a zároveň pleť zmatňuje.

Loreal Paris Minerální make-up s blahodárnými účinky True Match Minerals – 399 Kč.

Podobné články:

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.