Móda a Společnost

JARNÍ LEVI’S® – džínové jaro je za dveřmi!

Hold minulosti a směřování do budoucnosti ukazuje kolekce Levi’s® pro jaro a léto 2013. Je postavena na principech dokonalého řemeslného zpracování, inovacích a trvalém úsilí značky o udržitelný design. Využívá recyklovaná a alternativní vlákna i nové techniky povrchových úprav a barvení. Inspirací byla Indie a duch transformace od starého k novému.

Pánská část kombinuje čisté moderní linie a klasické kousky – prodloužená trička, košile a saka se doplňují se zkrácenými kalhotami nebo šortkami různých délek. Trička mají rebelské grafické motivy z plakátů rockové historie. Zahřejí klasické a nadčasové kožené bundy a džísky, ale také výrazné sezónní kousky jako parky a námořnické bundy. Ikonické pětsetjedničky jsou vůbec poprvé ve 140leté historii ušity v nedenimovém provedení a také budou v sytějších barvách.

Dámským kouskům vévodí duch ženskosti, přirozená elegance, humor a síla. Díky kombinaci nadměrných velikostí a úzkých střihů nabízí hravý přístup k proporcím. Syté barvy, velké kostky, digitální vzory a potisky jsou inspirované technikami shibori, zaujmou také detaily z patchworku, výšivky a kovových korálků.

Boyfriend Skinny džíny této sezóny jsou méně boyfriend a více skinny – mají výrazně užší nohavice a nabízejí i zvýšený pas, lichotící postavě, a zkrácené délky nohavic. Zaujmou vyšisované barvy a zdobné detaily, které z těchto kalhot dělají neobyčejné kousky oblečení.

Značka ukazuje i další cestu k trvale udržitelnému designu. Denimová kolekce Levi’s® Waste

Podívejte se na video z londýnského představení kolekce:

Zdroje: levi.com / facebook.com/levis

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..