Rozmazlujte se ve dne i v noci – věděly jste, že v posteli spaním strávíme třetinu našeho života? Když jde o takový kus našeho životního času, měly bychom si ho co nejvíce zpříjemnit. A jak si uděláme v posteli radost (a tentokrát nemyslím postelové hrátky) si povíme právě dnes.

Jak se vyspat do růžova?

Jak? No přeci v pohodlném spacím oblečení. Zde je pohodlí klíčové – sexy můžete být jindy. Vyberme si tu nejpohodlnější noční košilku, kterou svět spatřil. Dámské noční košile jsem tentokrát vybírala u specialisty na spaní – v e-shopu VaseSpaní.cz.

Mým největším favoritem je deluxe model s retro puntíky. Vlastně tahle noční košilka vypadá jako delší šaty, které vypadají šik i do společnosti. Ale předpokládám, že si s ní budete spíše užívat klidný spánek, než obrážet městské bulváry. Na tomhle modelu se mi nejvíce líbí jemný a vzdušný materiál, který lehce obepne vaše křivky a připadáte si jako v něžném objetí. Poddajnost je velmi důležitá při výběru vhodné noční košilky.

Pánové – SUIT up košili!

Pohodlí a vzhled musíte řeši nejenom u dámské varianty, ale také u pánské. Pánské noční košile jsem vybírala tentokrát pro svého partnera. Prim pro mě je především kousek nazvaný NUEVE s maličkou čepičkou.

Nejspíše vás nepřekvapí, že čepička najde své uplatnění především v zimních měsících. My totiž nedokážeme usnout v místnosti, kde jsou zavřená okna. Sice je otevřeme jen na „větračku“, ale přesto ten chlad dost pocítíte. Takže mít slušivou a teplou čepičku není na škodu.

Noční košilky i pro malé…

Když už jste ve vybírání nočních košilek, můžete se mrknout do sekce věnované čistě pro dívčí noční košile. Míša (moje malá sestřička) si vybrala košilku s její oblíbenou kreslenou postavičkou – myší Minnie. Nejspíše ji znáte jako nerozlučnou partnerku myšáka Mickey Mouse.

Přeju vám krásné sny – my už jdeme spát. Ať se vám něco hezkého zdá.