Proč bychom na sobě měli šetřit, když si můžeme při zkrášlování sebe sama pomoci tou nejkvalitnější kosmetikou a drogerií? Proč do sebe neinvestovat, abychom byly krásnější a ještě k tomu nezničily naši peněženku a životní úspory? Nejsou žádné důvody, proč bychom měli kupovat nekvalitní drogerii v ČR. Tak proč ji nekupovat z „dovozu“?

Dovoz kosmetiky přímo z Velké Británie

Co tím myslím? Na českém internetu existují obchody, které za přijatelné ceny nabízejí zahraniční produkty, které se u nás nedají lehce sehnat. Jsou to speciální značky, případně odlišné produkty už zavedených brandů, které všichni známe a pravidelně kupujeme. Pojďme se podívat na jeden, který nabízí kvalitu.

E-shop se jmenuje Xantea.cz a zaměřuje se částečně na velkoobchod drogerie, ale můžeme v něm nakoupit i my běžné holky. Nic nám v tom nebrání. Takže se pojďme podívat na to, co nám mohou nabídnout v zahraniční kvalitě.

Praní po „anglicku“

Vcelku podstatnou částí shopu jsou prací prášky a jiné namáčecí prostředky pro praní a sušení. Persil, Bonux a Ariel jistě všechny známe, ale co takový FaBrite? Ten já znám jen z doby, kdy jsem byla v Británii jako au-pair na jeden rok. Moje domovská rodina nevyužívala jiný prášek než právě tento.

Když už jsme u praní, tak nesmíme zapomenout na aviváže. Moje rodina tehdy používala Chante Clair a Zingy, takže jedině s těmi mám v zahraničí zkušenosti. Vzhledem k tomu, že všechno vyprané prádlo bylo krásně měkkoučké a voňavé, nejspíše nebyl důvod měnit, tak proč je vám nedoporučit?

I kosmetiku můžete najít v zahraniční kvalitě

Příjemně mě překvapila nabídka šamponu, na který slyším jen samou chválu. Jde o Batiste suchý šampon – znovu se v ČR nedá lehce sehnat (spíše vůbec), takže moc možností na jeho koupi nemáme. Sice už je podzim, takže máme po všech fesťákách, ale proč si neudělat přípravu na příští rok? Suchý šampon je na takové akce ideální…

Slevový kupón pro vás

Aktuálně pro vás mám slevový kupón na 20 kč (není to moc, ale můžete ho použít opakovaně až do 31. 12. 2014). Kód kuponu je CER20 a platí při nákupu nad 550 kč. Znáte e-shop Xantea.cz? Nakupujete na něm, nebo to plánujete brzy? Napište mi do komentářů