Jednou ten den přijde. Jednou se ho každá z nás dočká. A často ho mají zaryté odpůrkyně dříve, než ostatní, které o něm sní od malička. Stačí jedna jiskra, jedno setkání a vše může být jinak. O čem to vlastně mluvíme? No přeci o svatbě!

O nejkrásnějším dnu mnoha žen, které si roky přejí vymazlenou svatbu jako z pohádky. Krásnou, elegantní a nezapomenutelnou. Takovou, kterou si budou po dlouhé roky nést v srdci. A pokud možno jen jedinou v celém životě.

Jak se na svatbu připravit?

Jaké přípravy udělat? Co všechno zařídit? Na co nezapomenout? Tak na tohle bychom potřebovali snad všech 730 článků, které tu na Girlie.cz máme. A možná by nám ani nestačily. Takže dnes jen trochu nakoukneme „pod pokličku“ svatebních příprav.

Budeme se věnovat jen jedinému – krásným a nezapomenutelným šatům. Samozřejmě pro tu nejšťastnější ženu – nevěstu. Jaké by měly být? Jak je vybrat? Jaké jsou tipy? A jak je získat levněji než ostatní? A co když nemáme zrovna „ideální“ postavu jako ze svatebních časopisů? Takže jak vyzrát na šaty pro „plnoštíhlé“? Tomu se dnes budeme věnovat.

Šaty, které by si měla dovolit každá

Jak vybrat ty šaty, které nezruinují nás (potažmo ženicha, která má dle tradic na starosti platbu šatů)? Heslo „svatební šaty levně“ zní skoro jako nemožné zaklínadlo, které jde hlavně proti původní myšlence naprosto nezapomenutelného dne. Nebo nejde?

Existují levné šaty, které přesto na tváři nevěsty vykouzlí úsměv? Takové, které jí pomohou splnit její vysněný den. Ano existují – ale musíte hledat. Podívejte se na konec našeho článku, kde máte tip na server, který vám takový „sen“ může splnit.

Svatební šaty pro plnoštíhlé patří také mezi náročnější úkoly. Musí být ušité buď na míru (a to rozhodně nebudou patřit mezi ty levnější kousky), nebo musí být přímo od návrhářky navržené pro ženy, které mají krásné ženské tvary a plnoštíhlé křivky. Osobně mám raději ženu, která je se sebou spokojená a má klidně pár kil navíc, ale sluší jí to přesto. Tzv. ženy ve stylu „ramínko na šaty“ nikdy nepatřily k mým oblíbeným.

Kde můžete načerpat inspiraci?

Můžete se inspirovat na serveru Svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz, kde mají nejenom vlastní prodej šatů, ale i půjčovnu – a to nejenom těch svatebních, ale celkově i společenských. Krásné fotky, krásné ženy, perfektní interiéry – inspirace máte na dosah ruky dostatek. Stačí si vybrat…