KosmetikaKrása a zdravíPéče o těloVyzkoušené produkty

Zvláčňující gelový krém s hroznovým vínem Garnier Intensive 7days

Vyzkoušela jsem již mnoho druhů tělových krémů. Dříve jsem doma po nějakém sáhla, když jsem měla suchou pokožku a neřešila složení krému, či na jakou pokožku je vhodný. K Vánocům jsem však dostala tenhle krém, tak jsem si řekla, že jej vyzkouším. Oproti ostatním krémům je zde rozdíl, že se jedná o gelový krém.A jak se pozná, že se jedná o gelový krém? Pro mě byla prvotním rozlišením barva, nejedná se o klasický bílý krém, barva je spíše světle zelená. Dalším rozdíl jsem zaznamenala při nanášení. Klasický krém natřeme na pokožku a krém se vstřebá.

U gelového krému jsem měla pocit, jako bych si na tělo nanášela gel, který bych měla po chvíli z pokožky zase smýt. Gel se sice po chvíli vstřebá, ale i nadále jsem měla pocit, jako by moje ruce po něm byly ulepené.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Reklama nám od tohoto výrobku slibuje vysokou hydrataci pro vysušenou pokožku, kterou si tělo uchová až po 7 dní. Podle mě se jedná o nesmysl. Pokud máte pokožku opravdu hodně suchou, je potřeba používat krém každý den. Gelový krém zajišťuje stejnou hydrataci jako jiné krémy, které jsem vyzkoušela. Gelový krém příjemné voní, avšak hrozny bych podle vůně vůbec nepoznala.

Gelový krém s hroznem obsahuje L-Bifidus, který podporuje zachování hydratace a výtažky z hrozna.

Celkově bych krém hodnotila jako průměrný. Nesedí mi jeho složení, kdy po nanešení mi oproti jiným krémům zůstává na rukou nepříjemný pocit, že je mám ulepené. Pozitivně bych zhodnotila vůni a hydrataci.

Objem krému je 400 ml a cena se pohybuje okolo 150,-. Krém mám od Vánoc, nepoužívám ho však každý den, ale odhaduji, že vydrží okolo 4 měsíců při častém používání.

[ad#adsense]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..