KosmetikaKrása a zdravíPéče o vlasyVyzkoušené produkty

Uhlazující emulze na vlasy Schwarzkopf Got2b Smooth & Chic

Vlasy si žehlím a fénuji poměrně často. Proto je pro mě nezbytností vlastnit ochranné přípravky proti žehlení vlasů. Vyzkoušela jsem jich poměrně velké množství a ne každý přípravek mi úplně vyhovoval, proto jsem se rozhodla Vám doporučit několik z nich, které podle mě stojí za koupi. Jedním z nich je přípravek z řady Got2b.

Přípravky určené ke stylingu vlasů z řady Got2b mám velice ráda. Jednak každý z přípravků velice příjemně voní, což mám především u vlasové kosmetiky ráda, ale také se mi osvědčily jako skvělí pomocníky pří úpravě vlasů. V řadě jejich výrobků naleznete laky na vlasy, gely, přípravky na žehlení, ale také pudry a mnoho dalších. A Schwarzkopf Got2b Smooth & Chic Uhlazující emulze se mi osvědčil jako skvělý pomocník nejen při žehlení vlasů.

Přípravek jsem si koupila náhodou. Ochranné mléko, které jsem na vlasy používala již delší dobu, bylo najednou stažené z prodeje a já hledala v obchodě jiný přípravek.

Emulze Got2b Smooth & Chic mi padla do oka především díky svému obalu. Prostudovala jsem popis produktu a řekla jsem si, že jej vyzkouším. Podle popisu emulze slibuje ovládnutí neposlušných pramínků, lesk a hebkost vlasů, ochranu před žehlením, fénováním, ale i UV zářením.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Produkt jsem použila do vlhkých vlasů před fénováním. V případě, že vlasy nefénuji a nechám přirozeně proschnout, používám přípravek do suchých vlasů před žehlením vlasovou žehličkou. Po použití byly moje vlasy uhlazené a hebké.

Vůně přípravku je příjemná a vydrží i několik hodin po nanesení na vlasy. Kladně hodnotí dávkování pomocí pumpičky, kterou lze otočit do polohy, kde se pumpička zablokuje a přípravek si tak bez problémů můžete vzít i na cesty. V případě, že jsou konečky mých vlasů již mírně roztřepené, používám přípravek i po vyžehlení pouze do konečků, které jsou po jeho použití hebčí.

Obsah přípravku je 200 ml, při častém používání mi přípravek vydrží okolo 3 až 4 měsíců. Cena se pohybuje okolo 130,-Kč.

Emulzi Schwarzkopf Got2b Smooth & Chic hodnotím kladně a doporučuji. Pozitivně hodnotím vůni, všestranné použití a to, že ke stylingu stačí malé množství. Negativně bych zhodnotila pouze to, že pro lidi s velmi jemnými vlasy, by přípravek mohl představovat zátěž a zvyšovat maštění vlasů.

[ad#adsense]

2 komentáře: „Uhlazující emulze na vlasy Schwarzkopf Got2b Smooth & Chic

  • Dobrý den,tento skvělý přípravek nelze zakoupit v sítích drogerii….mohla bych si nějak objednat???děkuji

    Reagovat
    • Hezký den, dá se zakoupit v běžných sítích drogerií.

      Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..