Hlavní stránka » Krása a Zdraví

Zdokonalte svou péči o vlasy

26 února 2014 Jeden komentář

Mít na hlavě perfektní účes je samozřejmě doprovázeno vysokou „dávkou“ sebevědomí. Jenže není to tak úplně snadné. Nepochybně k tomu ale budete potřebovat špičkovou vlasovou kosmetiku a neméně kvalitní kadeřnické potřeby.

Kadeřnické potřeby do každé koupelny

Kadeřnické potřeby už dávnou nejsou pouze nutnou součástí výbavy koupelen, ale v novém tisíciletí se i na náš trh dostalo mnoho prvotřídních výrobků z celého světa. Pestrý sortiment kadeřnických nůžek je toho jasným důkazem. Lze si tak pořídit nůžky pro leváky, praváky, ale i tzv. efilační nůžky, jež jsou vhodné pro prostřihávání vlasů.

Zakoupit si ovšem lze i moderní fén či žehličku na vlasy, populární kulmofén i kulmu na vlasy.

Na tomto místě bychom Vám kupříkladu chtěli doporučit fény na vlasy s ionizací, které jsou jedním z oněch výrobků, jež snoubí klasickou funkci, tedy sušení vlasů, s prvotřídní péčí. Zaručují totiž, že se v nich udrží voda, což chrání jejich pružnost i lesk.

Pokud navíc hledáte vhodný dárek pro přítele, i k této příležitosti můžete využít kadeřnické potřeby. Ne, nechceme, abyste mu pořizovala žehličku či kulmu, ale takový strojek na vlasy je jistě vhodným překvapením, které Váš protějšek nepochybně potěší.

Vlasová kosmetika pro zdravé i poškozené vlasy

V závěru se ještě zaměřme na vlasovou kosmetiku. V této oblasti samozřejmě opět existuje mnoho rozličných výrobků. Kromě tradiční vlasové kosmetiky jako šampony, barvy nebo pěnová tužidla je pochopitelně dobré investovat přímo do přípravků pro regeneraci a péči o vlasy.

Tyto produkty lze použít už k prevenci určitých problémů, ale jsou zároveň velice vhodné i v případě, že již máte potíže se suchými a poškozenými vlasy, případně s padáním vlasů, lupy, mastnými vlasy atd. Pro náležitou péči nás stačí navštívit na Vlasy-kosmetika.cz a vybrat si to, co potřebujete.

Podobné články:

Jeden komentář »

  • kamssa říká:

    Tak ta žehlička na vlasy vypadá fajn, ale nevím na co by mi byli kadeřnické nůžky. To je přece pro kadeřnice. Což já teda nejsem, a doma se také nestříhám, přece jen chodím právě k té kadeřnici že :D Ale jinak super článek , budu přemýšlet o té žehličcce ;)

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.