Svátek zamilovaných je pro někoho den, kdy chce svému partnerovi vyznat lásku, pro někoho příležitost, kdy může svému protějšku udělat radost dárkem. My ženy milujeme překvapení nejrůznějšího druhu, od romantické večeře, kytice růží až po dáreček, který zahřeje u srdíčka.

Někteří muži jsou při výběru valentýnského dárku bezradní, proč jim tedy trošku nepomoct, čím by mohli svojí partnerku potěšit?! Internetový obchod brazilkeratin.cz se zaměřuje především na vlasovou péči s brazilským keratinem a nabízí tak mnoho výrobků pro milovníky kvalitní kosmetiky.

Program pro zvýraznění přirozené barvy vlasů, řada ROSE – HIBISCUS, určený na normální vlasy potěší každou ženu. Šampony BK jsou natolik koncentrované, že je nutné je ředit podle návodu na obalu nebo měrky, kterou si můžete zakoupit v internetovém obchodě brazilkeratin.cz. Jen se zředěným šamponem člověk dosáhne potřebné pěnivosti šamponu se šetrným mytím vlasů.

Zároveň bude pokožka hlavy chráněná! Málokterá žena odolá růžové řadě ROSE AND HIBISCUS s vůní růží. Růže je v květinovém světě považována za královnu květin pyšnící se romantickou přírodní vůní symbolizující lásku. Udělejte tedy touto růžovou řadou z vaší partnerky královnu.

Speciální růžovou sadu můžete koupit za zvýhodněnou cenu 499,- Kč.

Dalším valentýnským tipem z brazilkeratin.cz jsou dárkové sety určené pro různé typy vlasů. Za zmínku jistě stojí také pleťová kosmetika se zlatem.

Co říkáte? Nejsou to nádherné dárky nejen pro den zamilovaných… S nimi nemůžete šlápnout vedle! Překvapte svou přítelkyni a proměňte 14. února v den naplněný vůní růží.