Krása a zdravíVyzkoušené produkty

Dočasné zlaté tetování Hóry – už nebudete chtít trvalé..

Každá žena je ráda, když může být originální a nápaditá. Snad i proto se poslední dobou (myslím tím několik let) stalo tetování velice oblíbenou metodou zkráškování těla. Ale ne každý si má chuť a odvahu se nechat potetovat.

Naštěstí se na trhu objevila dočasná tetování. Na e-shopu http://www.goldentats.cz si dokonce můžete vybrat zlaté a stříbrné tetování, které jsou jedinečným a velice nápaditým doplňkem.

Ani já jsem neodolala a podlehla jsem módnímu nátlaku a dočasné terování GoldenTats si taky pořídila. Na e-shopu si můžete vybrat tetování podle barvy (Zlatá + Stříbrná Metalická Tetování, Zlatá + Stříbrná + Černá, Zlatá + Modrá a Pestrobarevná Tetování) nebo podle umístění (Nápisy, Dekolt + Záda, Náramky + Prstýnky). Já jsem docela nerozhodná, takže jsem si prošla všechny kategorie a stránky. A že jich je dost :).

I zvířecí motivy se mi zalíbily…

Do oka mi padlo plátíčko pojmenované podle bohyní Hóry. Podle řecké mytologye to byly bohyně ročních období a pořádku v přírodě i společnosti. Přišlo mi to naprosto ideální pro přelom léta a podzimu. A taky mě na první pohled zaujal geopardí vzor na plátičku. Zvířecí vzory ráda nemám a normálně se jim vyhýbám (i když jsou velice in), ale tohle bylo silnější než já, takže jsem si metalické flash tetování – HÓRY musela pořídit.

Zprvu jsem si myslela, že se jedná o nějakou samolepku na tělo, takže jsem se trochu obávala o jeho výdrž. Ale o kdyby to vydrželo jenom pár hodin, cena je naprosto luxusní, plátýnko jsem koupila za 119 Kč. Ovšem byla jsem mile překvapená, když jsem zjistila, že se jedná o klasické tetovačky, které se přiloží, namočí, osuší a je horovo. Jsou naprosto přirozené a na těle vypadají opravdu dobře.

Kam s ním?

Na internetu naleznete i mnoho obrázků a rad, kam tetování umístit, ale v konečnén důsledku si sami vyberete, kam si ho natetujete. Fantazií se meze nekladou.

Metalické tetování vydrží zhruba 6 dní. Je poměrně odolné, takže se nemusíte bát bazénů s chlórovanou nebo slanou vodou. Jediné, co vám ho může poškodit jsou mastné krémy. Ty totož tetování rozpouští a po delším působení vám tetování úplně odstraní. Těch 6 dní je pro mě naprosto ideální doba, tetování se vám neokouká a každý týden můžete mít nové.

Já jsem z dočasného tetování Golden Tats naprosto nadšená. Je krásně zářivé a velice přirozené. Pro mě je to ideální doplněk na párty s přáteli, kdy chci být nějak výjimečná. Už se těším, až si objednám další.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..