Móda a Společnost

Nevíte, co podniknout o víkendu?

swarovski šperkyNevíte, co podniknout o víkendu? Pro všechny milovnice šperků tu máme skvělý tip! Udělejte si výlet do Vídně. Můžete zde navštívit zámky, výstavní síně, zpříjemnit si den proslulým Sacher dortem, ale určitě si udělejte čas na návštěvu nově otevřeného obchodu se šperky Swarovski.

Jedná se o nový tříposchoďový komplex Swarovski Wien, kde naleznete opravdu netradiční mix klenotů od 19. století až po avantgardní architektonické prvky. Ve 3 patrech komplexu Swarovski Wien mohou vaše oči obdivovat přes 4 800 různých křišťálových kousků. Dále zde naleznete 6 návrhů od světoznámého návrháře Jeana Paula Gaultiera. Kromě kolekce nádherných šperků, tu jsou i nádherné náramky s kameny Swarovski, které navrhl také Jean Paul Gaultier. Jeho další dílo také pro Ateliér Swarovski je kolekce šatů, které jsou pošité krystaly.

Za zmínku rovněž stojí instalace Lake of Shimmer japonského návrháře Tokujina Yoshioka. Instalace je vyrobena z 16 000 malinkých zrcadélek. Též si jistě povšimnete futuristických děl belgického designéra Arneho Quinze.

Swarovski WienVšechny ženy jistě zaujme módní kreace, která připomíná všemožné laskominy a pochoutky vyhlášených světových cukrářů. Lákavé šuplíky avšak místo laskomin ukrývají různé krystaly, které si můžete namixovat naprosto podle svojí fantazie a vytvořit si tak svůj jedinečný šperk. Dále jistě poctěte návštěvou koutek Crystallized, kde si zákazníci s bujnou fantazií mohou zakoupit samotné krystaly a šperky si poté zhotovit až samy doma. Mohou si z nich vytvořit například luxusní přívěšky.

A nakonec až budete přesyceni krásami a leskem krystalů, zavítejte také do stylového baru Moet Chandon, který se nachází v prvním poschodí. Návštěva komplexu Swarovski Wien zajisté stojí za poctění návštěvou už jen kvůli ceně, na kterou výstavba přišla. Vybudování Ateliéru Swarovski Wien se vyšplhalo na 14 000 000 eur, což je v přepočtu 360 000 000 korun!

[ad#krasa]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..