KosmetikaKrása a zdravíPéče o vlasyVyzkoušené produkty

Vlasový pudr Schwarzkopf Got2Be Powder Ful Volumizing

Další z vlasových produktů, který jsem se rozhodla vyzkoušet je vlasový pudr. Byla to moje premiéra, proto jsem sáhla po produktu od Got2B. Mám vcelku jemné vlasy a získání přirozeného objemu je pro mě většinou nadlidský výkon.

Zkoušet vlasový pudr mě nikdy ani nenapadlo, avšak brouzdala jsem nedávno obchodem a v oddělení kosmetiky byly vcelku velké slevy, proto jsem se rozhodla dát pudru šanci. Vlasy jsem si umyla, vyfoukala a trochu vyžehlila a poté jsem přistoupila k aplikaci pudru.

Lahvička je vcelku malá, ale pudru není zase tolik potřeba, proto se nebojte, že by vám vydržel jen pár použití. V podstatě jde říci, že vlasový produkt vypadá přesně jako ten dětský, avšak lahvička je menší a pudr je určen na vlasy. Trochu jsem se obávala, aby pudr neměl nepříjemný zápach, ale vůně není intenzivní, avšak pro mě byla velmi příjemná.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Při prvním použití pudru jsem si nasypala malé množství pudru na konečky prstů a podle návodu je vetřela ke konečkům vlasů. Trochu jsem se obávala, abych neměla následně od pudru bílou hlavu, ale pudr se ihned vstřebal a nebyl vůbec vidět.

Složení: Aqua, Silica Silylate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacry Iate Copolymer.

Při druhém použití jsem pudr mírně nasypala rovnou na konečky vlasů a poté teprve za pomoci prstů jej vetřela ke konečkům a do pokožky hlavy. Tato aplikace mi přišla lepší a doporučuju ji. Samozřejmě mi vlasy nevydržely nadýchané celý den, avšak několik hodin ano. Pudr používám i do mastnějších vlasů, které krásně nadlehčí a nevypadají tak splácle. Jeho koupi vám mohu vřele doporučit

[ad#adsense]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..