KosmetikaKrása a zdravíPéče o vlasyVyzkoušené produkty

Sprej na vlnité vlasy od Got2B beach girl

Další produkt, který jsem vám chtěla představit je z řady Got2B typ Beach girl (od značky Schwarzkopf). Jedná se o novinku na trhu. Zaujala mě upoutávka v televizi, a jelikož jsem vždy s produkty této firmy byla velmi spokojená, rozhodla jsem si jej zkusit. Jako vždy i tento produkt má zajímavě tvarovanou designovou lahvičku.

Jedná se o sprej, který zaručuje přirozeně vlnité vlasy. Obsahem přípravku by měla být i mořská sůl, která by měla podpořit strukturu vlasů, aby byly přirozeně vlnité.

Výrobek mě však poněkud zklamal. Vlasy se mírně zvlnily, ale očekávala jsem od výrobku daleko více. Tak jak radí návod, vlasy jsem si mírně prosušila, nastříkala do vlasů sprej a vlasy promačkala, abych tím podpořila, že se hezky zvlní. Mohu říci, že daleko lepší efekt má na moje vlasy použití pěnového tužidla, po něm se mi vždy krásně zvlní.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Jako plus hodnotím vůni, která je opravdu příjemná. Přípravek jsem si bohužel koupila až po dovolené, tak mu zkusím dát druhou šanci příští rok u moře, kde se mi vlasy vlní více, a uvidím, jestli aspoň zde alespoň částečně obstojí.

Koupi bych doporučovala především slečnám, které mají alespoň mírně vlnité vlasy a hledají sprej, který příjemně voní a trochu podpoří zvlnění vlasů. Pro slečny s rovnými vlasy nemá jeho používání z mých zkušeností žádný efekt.

Vyzkoušeli jste tento produkt? Vyhovoval Vám?

[ad#adsense]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..