KosmetikaKrása a zdravíPéče o vlasyVyzkoušené produkty

Syoss Heat Protect Styling Spray – uhlazující sprej pro žehlení vlasů

Jak jsem již zmínila v předešlém příspěvku, své vlasy zatěžuji žehlením velice často, proto je pro mě nezbytností mít doma přípravky na ochranu vlasů před teplem, ať už v podobě fému či vlasové žehličky. Ne všechny přípravky, které jsem vyzkoušela mým vlasům úplně vyhovovaly, proto jsem vybrala několik z nich, se kterými Vás chci seznámit. Produkt od Syoss je jedním z nich.

K produktům od Syoss jsem se dostala úplnou náhodou. Moje mamka dostala k narozeninám balíček s šamponem a kondicionérem, který nebyl vhodný na její vlasy, ale spíše ty mé, proto mi jej přenechala. Do té doby jsem se o tuto značku příliš nezajímala a byla věrná své asi nejoblíbenější značce Garnier.

Šampon i kondicionér umí mile překvapit, jak množstvím, tak i velice příjemnou cenou, proto jsem se rozhodla z jejich řady vyzkoušet více výrobků. V prodejně mě zaujal Syoss Styling Spray na žehlení vlasů.

Zatím jsem měla zkušenosti pouze s ochrannými mléky na žehlení vlasů, proto jsem si rozhodla vyzkoušet i sprej. Popis na výrobku mi sliboval ochranu vlasů až do 200 oC, možnost použití při fénování i žehlení, uhlazení a vyšší lesk a hebkost vlasů.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Vlasy jsem si umyla, vysušila ručník, rozčesala a rovnoměrně jsem sprej nastříkala do mokrých vlasů ještě před samotným fénováním. Poté jsem vlasy upravila pomocí vlasové žehličky. Co mě překvapilo, sprej nemá žádnou výraznou ani příjemnou vůni, jako jsem byla zvyklá u ochranných mlék. Vůně spreje je velice neutrální. Vlasy jsem po jeho použití měla uhlazení, ale hebkost ani lesk jsem příliš nezaznamenala.

Obsah spreje je 250 ml, cena se pohybuje okolo ,-Kč. Jak dlouho vydrží, nedokážu přesně zhodnotit, sprej mám doma již několik měsíců, ale na vlasy jej nepoužívám pokaždé, přípravky střídám. Sprej hodnotím jako průměrný, příliš mě nenadchl, ale ani neurazil.

Jako plus hodnotím, že vlasy dokáže uhladit, zaručuje ochranu až do 200 oC a že nezatěžuje a nemastí vlasy.

Negativně bych hodnotila velké množství přípravku, které je na vlasy potřeba nanést (vlasy se musejí sprejem postříkat po celé délce) a nemožnost sprej nijak zavřít či zabezpečit po jeho otevření.

[ad#adsense]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..