Není nikdy pozdě si zkrášlit domov nějakým pěkným doplňkem. A ještě když je praktický a skvěle vypadá. Co pro horké letní dny si vybrat svěží designovou hračku, která provoní celý byt? Myslím tím designový bytový parfém. Že netušíte, o co se jedná?

Bytové parfémy jsou povětšinou vkusné karafy s přírodními vůněmi, které jsou určené k provonění bytu. Jsou luxusnější (a zdravější) obdobou osvěžovačů vzduchu, které můžete koupit v každém obchodě.

Bytové parfémy ale využívají jen přírodní esence – což se o chemicky vytvářených osvěžovačích tvrdit nedá. Díky tomu jsou parfémy do bytu hypoalergenní a nedráždivé.

Bytový parfém - difusor

Příjemně podporují mysl a relaxaci. Základní bytové parfémy v skleněných karafách a bambusovými tyčkami pro distribuci vůně po bytu vydrží vonět na jedno naplnění přibližně 10 měsíců. Fantastická doba nemyslíte? Těmto parfémům se říká aroma difuzéry – neboli rozptylovače.

Dřevěný vonný difuzor

Designový bytový parfém

Kromě těchto bytových parfémů s bambusem jsou na trhu i designové vůně do bytu. Nádherné, mnohdy až umělecké kousky, vzešlé z šikovných rukou italských návrhářů, se nabízejí v široké cenové nabídce. Také, stejně jako aroma difuzéry, využívají přírodních vonných esencí.

Moderní obdobou designových vůní a aroma difuzérů jsou katalytické aroma lampy. Designové zpracování (taktéž od italských mistrů svého řemesla) a efektní uvolňování vůně za pomoci zapálení lampy z nich udělalo bestseller.

Tak už víte čím osvěžit svůj pokoj v nadcházejícím létě? Mým doporučením je využít některé z přírodních esencí s citrusovými plody – například POMPELO, MANDARIN SPICE či HONEY and LIMET.