depilaceSnad každá dívka a žena chce být krásná. Většinou však je třeba s menšími i většími nedostatky bojovat. Také vás trápí nevzhledné chloupky pod nosem?

Chloupky pod nosem

Chloupky pod nosem má každá žena. Problémem je, že u některých jsou vidět více. Jak se jich účinně zbavit?

Máte několik možností. Můžete využít vosk. Nanáší se teplý a pak se strhává. Jde o rychlou a levnou metodu, se kterou se zbavíte chloupků na dva až šest týdnů.

Další možností je využít depilačního krému. Nanáší se na obličej a po několika minutách působení se strhává. Je to levná metoda, kterou rovněž můžete aplikovat doma, ale problémem je, že chloupky poměrně rychle dorůstají.

Chcete se chloupků zbavit napořád? Docílit toho můžete různě. Oblíbené je odstranění laserem, díky kterému se zničí váčky pod kůží, a proto už chlupy nenarostou. Tato metoda však není nejlevnější a trvá to dlouho.

Chloupků je možné se také zbavit elektrolýzou. Jemné chloupky skutečně dostanou přes speciální jehly šok, díky kterému se přestane dostávat kyslík k chloupkům a ten nebude vyživovaný a odumře. Nevýhodou je, že elektrolýza je poměrně bolestivá.

A co takhle zkusit IPL? I tento způsob má většinou stálý výsledek, a pokud chloupky pod nosem znovu narostou, jsou obvykle jemnější a nenápadnější. Je to méně bolestivé než laser. IPL funguje na podobném principu, ale používá se při něm několik vlnových délek. U laseru jenom jedna. Účinek se objevuje po šesti až deseti sezeních, které jsou minimálně po jednom měsíci.

[ad#krasa]