Počet lidí s nadváhou se v České republice přehoupl přes 55 procent, dle posledního průzkumu VZP. Každým rokem se tohle procento s alarmující hrůzou zvyšuje.

A přitom je obecně známo, že s rostoucí váhou výrazně klesá délka života, což potvrzuje například p. Svačina z 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy: „Člověk s BMI nad 40 má jen malou pravděpodobnost, že se dožije 60 let“, dodal. Není to však jenom délka života, co nás děsí, jako spíše úroveň našeho štěstí, jak se cítíme, jak si život užíváme.

Co byste dala za to konečně zhubnout a váhu si poté udržet? Dosáhnout vysněných mír bez drastických redukčních diet a denního hodinového pohybu, na který nemáme v dnešním uspěchaném světě čas? Líbit se sama sobě, líbit se svému okolí a moci dělat cokoliv a kdykoliv?

Možná pociťujete touhu tohoto skvělého stavu dosáhnout. Ty znalosti jak na to, tu však jsou. Existují. Jen o nich nevíte. Jste totiž pravděpodobně mystifikována různými články nabízejícími, jako jedinou správnou cestu, drastickou hladovku či dietu, či farmaceutickými firmami nabízejícími „zázračné produkty“ k „zaručenému“ hubnutí. Možná jste si také prošla různými způsoby hubnutí a vždy se Vám váha vrátila zase zpátky, známým jo-jo efektem, nebo jste po čase ztratila motivaci se dále trápit a týrat jedním „100% způsobem“ za druhým.

Jedna žena to vše zažívala od mládí také. Vším si prošla sama. Trvalo ji léta, než přišla na přístup k hubnutí, který funguje. Měla naštěstí tak silnou motivaci, že to dotáhla do konce. Co bylo tou motivací? Jednoduše sen sdílet své znalosti o funkčním postupu hubnutí s ostatními ženami a pomoci jim stejně, jako pomohla před lety sobě. Ten sen se v těchto dnech proměnil v realitu, spouští totiž zcela revoluční projekt Hubnutí Hrou, ve kterém formou bezplatného video-tréninku odhaluje tajemství úspěšného hubnutí. A my jsme moc rádi, že na světě existují ještě dobrosrdeční lidé, kteří chtějí pomáhat ke štěstí.

Chcete-li tedy dosáhnout vysněné postavy, váze či mírám, máme pro Vás dobrou zprávu. Váš život se může začít měnit k lepšímu již dnes… Jediné, co je pro to třeba udělat, je vstoupit do bezplatného tréninku hubnutí zde. Stačí jen zadat své jméno a e-mail a sledovat výuková videa. A když se Vám to nebude líbit, jednoduše se odhlásíte. Nic neriskujete. Můžete jen získat.

Jste rozhodnuta žít šťastný, spokojený a dlouhý život?