Kde je ukrytá pravda? Dá se lehce zhubnout? A to bez chemických preparátů? Upřímně? Nic nejde bez práce či úsilí. Pokud čtete Girlie.cz delší dobu, víte, jaké máme názory na různé diety slavných či časopisové hubnoucí diety.

Krátkodobě fungují, ale zpátky vám kila naběhnou díky jo-jo efektu. A to protože nejsou dlouhodobě udržitelné, správně sestavené a hlavně – nejsou na míru vám. V tom tkví hlavní problém. Jenže jak získat například jídelníček na míru vašemu tělu, pohybu a zdravotnímu stavu?

Kde získat pomoc?

To budete muset jít už za odborníkem. Třeba za výživovým poradcem. Možná jste už slyšeli o síti hubnoucích poradců, kteří jsou po celé ČR snad ve více jak 60 pobočkách. Mně nejbližší je v Pardubicích v Afi Palace.

Jak se jmenují a kdo jsou? Vystupují pod značkou NATURHOUSE.cz a patří do sítě velkého množství poradců, kteří mají jednotný systém na všech pobočkách.

Když si sjednáte schůzku s nimi – ta je bezplatná, získáte zde jídelníček upravený pro vaše potřeby a zdravotní stav a k tomu dobře míněné rady od výživové specialistky. Sjednat si ji můžete rovnou on-line na www.snadne-hubnuti.eu.

V čem je háček? Vlastně jen ve vás – dle našich zkušeností je 75 % všech našich problémů v nás samotných. Když to vztáhneme na hubnutí, tak jsme v něm nedůslední, nedokážeme se držet nějakého plánu a ztrácíme motivaci.

Pravidelnost je klíčem k úspěchu!

Na to se snaží v těchto pobočkách vyzrát v pravidelných schůzkách/kontrolách, kde dochází k úpravám jídelníčku a dodávání tolik potřebné (a mnohdy absolutně chybějící) motivace pokračovat.

Platí se za něco? Za samotné schůzky ne, ale jen za doporučené produkty na přírodní bázi – ty jsou jediné zpoplatněné. Mají za úkol podporovat váš jídelníček a spalování přebytečných tuků.

Vy a ztráta přebytečných tuků..

A jak jste na tom vy s hubnutím? Necháte si pomoci od specialistů, nebo najdete znovu v sobě motivaci se sebou něco udělat? Napište mi své zkušenosti do komentářů – vaše Girlie XoXo.