KosmetikaKrása a zdravíPéče o pleťVyzkoušené produkty

Garnier Skin Naturals Pure – krém zmatňující lesklou pleť

Tento produkt jsem se rozhodla vyzkoušet na základě reklamy. Již delší dobu jsem hledala krém, který by mou pleť dokázal zmatnit a minimalizovat tak známky lesku. Zprvu jsem byla skeptická a nedávala mu moc velké šance, přece jen najít krém, který by dokázal pohlcovat mastnotu pleti, jsem si nedovedla moc představit.

V reklamě se o Garnier Pure dozvíte, že slibuje dlouhotrvající ochranu před mastnou a lesklou pletí, a den po dni snižuje tvorbu kožního mazu. Dále by po jeho používání měla být pleť čistá, zdravá a hydratovaná. Nyní se podívejme, jak je to s krémem ve skutečnosti.

Krém jsem zakoupila v krabičce s příbalovým letáčkem se všeobecnými informacemi a rady na jeho použití. Vůně krému není příliš intenzivní, ovšem z důvodu, že se krém aplikuje na pleť, mi jeho vůně přišla příjemná.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Barva krému je podobná jako barva lahvičky, ve které je krém prodáván. Při nanášení na pleť je krém příjemně chladivý a velice snadno se nanáší a vstřebává. Jedná se o nekomedogenní krém, který obsahuje nemastné složení. Aktivními látkami jsou jíl (zabezpečuje absorpční účinky), zinek (dokáže omezovat tvorbu kožního mazu) a antibakteriální složku (ozdravné účinky pleti).

Podle návodu jsem krém používala ráno i večer na vyčištěnou pleť. Krém vždy nanáším krouživými pohyby směrem od vnitřní k vnější straně obličeje. Ihned po nanešení krému jsem po dotyku pleti cítila, že je pleť zmatněná. Výdrž zmatnění pleti závisí především na počasí.

V chladnějších dnech mi pleť vydržela nelesklá i půl dne, v letních dnech je jasné, že nemůžeme čekat zázraky, ale i tak si myslím, že bez krému by se mi pleť leskla daleko více.

Obsah Garnier Pure je 75 ml, při používání 2x denně mi krém vydržel zhruba 1 – 2 měsíce. Cena se pohybuje okolo 100,-.

Krém hodnotím kladně a doporučuji. Jako plus hodnotím složení, vůni, redukci kožního mazu a možnost jej nanášet i pod make – up. Jako negativum bych zmínila pouze to, že se krém musí opravdu důkladně nanést a rozetřít, jinak na obličeji zaschne a je vidět.

[ad#adsense]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..