„Anežko, vrať mi ten hřeben! Máma se musí učesat.“ Touto větou už dobrých 14 dní začíná každé naše ráno. Moje rok a půl stará holčička si oblíbila můj kartáč na vlasy Dtangler a nechce mi ho ani půjčit. Zjistila, že jdou vlásky učesat bez tahání a škrabání do hlavičky. A teď se ho nemůže nabažit. Chce česat sebe, mě, tátu i našeho pejska Samíka…

Proto jsem se rozhodla, že naší malé parádnici objednám pod stromeček hřeben, který bude jenom její. Vlasový specialista Brazil Keratin připravil pro své zákazníky novou sekci Vánoční inspirace.

A tam jsem našla to, co potřebuji – luxusní dárkové balení dvou zrcadlově lesklých růžových kartáčů Dtangler v limitované edici. Větší kartáč si nadělím pod stromeček já a menší naší holčičce. Krásně ji padne do ručičky. S tímhle hřebenem se vyhneme slzičkám při česání vlásků, s Dtanglerem tak bude rozčesávání Anežky zacuchaných prstýnků mnohem pohodlnější.

Už vidím, jak Anežka trhá papír a nadšeně se jí rozzáří očíčka při zjištění, že jí Ježíšek donesl její milovaný kartáč na vlasy, který bude jenom její. Jsem si skoro jistá, že štědrovečerní večer strávíme jako „v kadeřnickém salonu“. A moc se na to těším!

Vánoční čas je časem splněných přání. Koukněte na brazilkeratin.cz a určitě kvalitním výrobkem splníte přání i vy někomu blízkému. Například přírodním máslem s vůní vanilky, dárkovými sadami vlasové kosmetiky s arganovým olejem nebo šumivými kuličkami do koupele…

Krásný předvánoční čas přeje Brazil Keratin.