dámské parfémy a ženský půvabPřestože máte slečny na sobě krásné šaty, luxusní doplňky, či drahé hodinky, tak vám stále něco chybí k dokonalosti. Že nevíte co to je? Přeci vůně. Jedině vhodně vybraný parfém, který se bude k vám hodit, dokáže podtrhnout vaši krásu. Už dlouho toto lidé vědí a proto je kladen velký důraz na výběr kvalitního parfému, či vůně.

Umělci vždy vůně nesnášeli, protože se oproti ženské kráse nedá zachytit. Avšak básníci milovali vůně / parfémy , protože je vždy inspirovaly a oni mohli tvořit svá stěžejní díla. Tedy výběr parfému byste neměli brát na lehkou váhu, když vidíte jaký má vliv. Vždyť když přijde vhodně navoněná slečna do společnosti mužů, tak se mohou přetrhnout, aby se dali s ní do řeči.

Při výběru parfému však musíte brát zřetel na náš věk, příležitost, či událost, které se účastníte. Rozhodně to s vůní nepřežeňte, protože použití by mělo být decentní, aby jen lehce podtrhlo váš přirozený ženský půvab. Jistě nikoho neoslníte tím, že bude vonět tak silně parfémem, že nebude nikdo chtít poblíž vás. Dobrou radou je také to, abyste nekombinovali dvě a více parfémů najednou. Parfém nanesete lehce za uši, či na krk/dekolt, nebo si můžete vůní lehce poprášit naše zápěstí.

Jak se mají vhodné parfémy vybírat? Jedinou dobrou radou je zkoušet a zkoušet. Pouze tak přijdete na tu svou „srdeční“ vůni přijít. Pokud tedy přijdete do nějaké parfumérie, tak vybranou vůni naneste na zkušební papírek, který vám jistě obsluha věnuje. Avšak je důležité si pamatovat, že parfémy voní jinak při styku s vaší kůží, než na zkušebním papírku. Je tedy důležité vybírat opravdu pečlivě a nebýt okouzlená z prvního „vonícího“ parfému.

Ještě mám na srdci jednu zajímavou radu. Pokud jste vypotřebovali svůj oblíbený parfém, ale chcete si koupit nějaký nový podobný tomu oblíbenému, tak zkuste toto. Podívejte se na obal parfému, nebo na internet, na složky parfému, z kterých se skládá. Mluvím tu o 3 částech, které tvoří vůni (hlava, tělo, základ). Pokud to porovnáte s ostatními parfémy na trhu, tak jistě najdete nějaký, který bude „příbuzný“ tomu vašemu oblíbenému. Takže lovu a vůním zdar.