KosmetikaPéče o pleť

Tónující matující emulze NIVEA VISAGE Pure Effect Matt Beauty

Tenhle „matující“ krém si původně koupil můj přítel, ale vyzkoušela jsem ho i já, takže budete mít k dispozici oba názory. Přítel si je koupil na pupínky od akné (původně si ani nevšiml, že je to krém s tělovým odstínem:).

Krém Pure Effect Matt Beauty Tinted Moisturiser od značky Nivea Visage je k dostání ve dvou odstínech – což je hlavní problém. Ty odstíny jsou poměrně tmavé, takže ne všem sednou.

Tónovací matující emulze se lehce rostírá a vcelku rychle přilne na pokožku a srovná její vzhled. Musíte však nanést menší vrstvu, jinak budete vypadat jak voskový panáci ála Kenn od Barbie (aneb přítel objevuje „kouzlo“ matujícího krému). Krém je určen pro problematickou pleť, tak aspoň v něčem se přítel strefil. Pro nanášení je nutné mít maximálně očištěnou pleť (a pánové musí být oholeni).

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Nanášení je jednoduché, ale musíte být velmi pečlivý, abyste ji nenanesli i na obočí či okraje vlasů. Oceňuji, že jemné složení je opravdu vhodné pro mastnou problematickou pleť a nezanáší póry. Problémem však vidím to, že se i po vstřebání lehce stírá – takže dávejte co nejmenší množství, ať tento problém zmírníte.

75 ml balení jsme ještě nevypotřebovali, takže nemohu říci jak dlouho vydrží, ale díky tomu, že je potřeba používat jen minimum emulze na srovnání odstínů pleti a její zmatnění, tak jedno balení vám vydrží na mnóho měsíců.

Jaké jsou mé zkušenosti s krémem Pure Effect Matt Beaty? Lehce se nanáší, rychle vstřebává a jako krycí krém pod zbytek kosmetiky je výborný. Ale musíte být opatrní při nanášení – pozor na oblast očí a hrany vlasů po obvodu obličeje a krk – tato místa vás mohou prozradit, že máte tónovací krém.

[ad#adsense]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..