Móda a Společnost

Žluto-šedá harmonie aneb dejte šanci této netradiční barevné kombinaci!

Tato na první pohled nesourodá kombinace si získala srdce nejen módních návrhářů, ale i ‚obyčejných lidí.‘ A co je ta těchto barvách tak unikátního?

Žlutá – barva slunce a vzpomínka na léto

Žlutá je barva veselá, připomíná nám slunce, léto, dovolenou, nicnedělání a povalování se na pláži s Piña coladou v ruce! A proto kdy jindy si připomenout tyto vzácné chvilky štěstí, než právě v zimě? V období, kdy jsou všechny barvy tmavé a zachmuřelé! Žlutá je také barvou optimismu a dobré nálady. Tak neváhejte a dejte jí šanci i vy!

Šedá – vznešená a univerzální královna

Co se týče šedé barvy, ta v našem šatníku zabírá podstatně více místa, než barva žlutá – alespoň u většiny! Je to barva snadno kombinovatelná, to je její kouzlo! Ovšem, nechcete-li být pouze ‚šedou myškou‘, je třeba tuto vznešenou barvu něčím ozvláštnit. Co takhle nějaký originální doplněk v podobně náhrdelníku, kabelky nebo bot?

Dokonalá harmonie? Spojení obou!

A co takhle to spojit dohromady? Tak, jako to udělali i odborníci v módním průmyslu. Zkuste například šedé, pletené šaty, které jsou to pravé ořechové právě v zimě! Originální punčochy jsou samozřejmostí! Co takhle vyzkoušet vzor kohoutí stopy?!

Vysoké kozačky nad kolena jsou letošní must have kousek! Pořídíte-li si je v bílé barvě, stane se rázem módní ikonou! Pohodlný a sexy outfit máme rázem na světě! Ale kde je ta žlutá? Kabelka, ano, žlutá midi kabelka dodala celému oufitu šmrnc a punc luxusu! Zůstaneme u doplňků a vyzkoušíme netradiční druh pokrývky hlavy, který k nám přišel z Francie – baret! A samozřejmě ve žluté barvě!

Oslňující zář ztlumíme šedým, součkovým kabátem! Tradá!

A nyní už jen zbývá vyrazit do ulic! Neostýchejte se a neste se jako královna!  Šedo-žlutá kombinace za to rozhodně stojí!