Už předposledně jsme soutěžili o vlasovkou kosmetiku s keratinem od společnosti Brazilkeratin.cz. Soutěž se setkala s tak velkou odezvou, že i tentokrát můžete vyhrát kvalitní keratinovou péči o vlasy.

Soutěž bude probíhat od 21. 11. 2013 do  30. 11. 2013 (do půlnoci).

O co se hraje

V soutěži jsou 2 balíčky limitované vánoční keratinové kosmetiky obsahující:

1x šampon a 1 kondicionér – cena věnovaného balíčku je cca 1098 Kč

Jak vyhrát

Jak vyhrát cenu v této soutěži? Stačí odpovědět na 1 jednoduchou otázku (odpověď najdete na stránkách Brazilkeratin.cz.) a zaslat nám odpověď pomocí soutěžního formuláře společně s vaším emailem (abychom vás mohli kontaktovat).

Výherci budou vybráni tímto způsobem

První 750. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 balíček limitované Vánoční edice obsahující 2 ks vlasové kosmetiky

První 1 250. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 balíček limitované Vánoční edice obsahující 2 ks vlasové kosmetiky

Soutěžní otázka

V jakém poměru s vodou se má používat vánoční šampon? (Odpověď najdete na stránkách Brazilkeratin.)

a) 1/2

b) 1/3

c) 1/4

Soutěžní formulář

Soutěž byla uzavřena – vyhlášena byla během 2. 12. 2013.

Vyhlášení soutěže

Soutěže o dvojici balíčků vlasové kosmetiky se zúčastnilo 1347 účastníků – přesněji řečeno šlo v převážné většině o účastnice, protože přímo pro ně byla připravena výhra.

Správná odpověď na výše zmíněnou otázku byla možnost:  b – 1:3

Výherkyněmi se stávají:

Anna Šotkovská

Petra Hlaváčová

Gratulujeme!

Pravidla pro soutěž:

– Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Naše stránky se zavazují, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě.

– Pouze informace od výherců budou uveřejněna na těchto stránkách (girlie.cz) ve formě „Jméno-Příjmení“. Na jejich kontaktní údaje zadané při registraci budou odeslány informace o výhře.

– Girlie.cz si vyhrazuje právo změny výhry v době konání soutěže, či zrušení celé soutěže. Výhru není možné vymáhat soudní cestou. Každý soutěžící může odpovídat pouze jednou, ten kdo bude odpovídat vícekrát, bude vyřazen ze soutěže.

– Soutěžící uděluje souhlas ke zpracování emailové adresy pro marketingové účely (zasílání informací o nových soutěžích, či novinkách ohledně Girlie.cz).

Sponzor soutěže:

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz