Nadchází čas vánoční, čas obdarovávání…  a svátečního oblékání. Myslíte, že se džíny k takové příležitosti nehodí? To už dávno neplatí!

Z původně pracovního oblečení se denim dostal až do vysoké společnosti i na červené koberce. Záleží na stylingu, ale nejvhodnější je nesepraná tmavě modrá džínovina a tmavé odstíny.

Svátky jsou také období setkávání a večírků, které v džínách prožijete nejpohodlněji a přitom můžete zazářit. Letošní dámská vánoční kolekce Levi’s® je ztělesněním ženskosti, propracovaného luxusu, ale také rockerské elegance. Mezi nezbytné kousky patří sexy skinny džíny, například s efektním lesklým povrchem nebo třpytivými aplikacemi, a elegantní halenky. Není nic jednoduššího než takhle jít do kanceláře, večer jen přidat koženou bundu a pokračovat na večírek.

Mužům Levi’s® nabízí klasický, rafinovaný a elegantní styl. Díky hřejivým vrstvám a příjemným přírodním materiálům jako tvíd a vlna budou vaše tělo i duše neustále v teple. Vyzkoušejte trendy zúžené džíny nebo kultovní pětsetjedničky, košile se vzorem rybí kosti, propínací kardigany, kožené bundy nebo námořnické kabáty. A uvažte si motýlka, to je nejjednodušší cesta, jak vypadat svátečně!

Své blízké můžete navíc potěšit i některým z oblíbených doplňků Levi’s® – šálou či šátkem, páskem, koženou peněženkou – je to maličkost, která ovšem hodně znamená. I denim může být sváteční! :-)

Zdroj: Levi.com