Touha po krásné a zdravé pokožce nemusí patřit mezi Vaše nesplnitelné sny. Jen je důležité dodržovat několik jednoduchých pravidel. Nejdůležitějších základem je používat pravidelně pleťové masky.

Pleťové masky nám pomáhají naši pleť vyčistit, ale zároveň ji také hydratovat a dodat ji všechny potřebné vitaminy a živiny. Pravidelnou péčí lze svojí pokožce zajistit pomalejší stárnutí. Pleťové masky jsou na rozdíl od těch chemických daleko přijatelnější, protože pro naši pleť nepředstavují žádnou chemickou zátěž.

V dnešní době se na trhu vyskytuje mnoho různých druhů pleťových masek. Kosmetika pro obličej se vybírá poměrně obtížně, díky velkému výběru. Vybírat si můžeme z klasických masek, lze se také zaměřit a vybírat masku dle typu pleti. Velké oblíbenosti těží také masky, které jsou vhodné pro zralou, citlivou nebo např. aknózní pleť. Tyto masky se snaží především podpořit to, co pleti chybí, omezit vznik vrásek, akné nebo jen zklidnit podrážděnou a suchou pokožku. Pleťová kosmetika může mít také chladivé účinky.

Velký výběr kvalitních pleťových masek naleznete na internetovém e-shopu salondoma.cz. Vybírat si zde můžete z masek bahenních, relaxačních, výživných, protivráskových a mnoho dalších. Naleznete zde i čistící pásky na nos, které pomáhají redukci černých teček.

Salondoma.cz se nespecializuje jen na pleťové masky, naleznete zde i mnoho dalších kosmetických přípravků – od tělových krémů, přes vlasovou kosmetiku, péči o nehty i nohy, po dětskou kosmetiku, která se vyznačuje vysokou citlivostí vůči dětské pokožce. Kosmetika je zde roezbrána poměrně detailně. Celá stránka je velice přehledně rozdělena, můžete si zde přečíst i plno zajímavých článků, které se netýkají pouze kosmetiky, nebo si můžeme vyhledat různé pojmy spjaté s kosmetickými produkty, které neznáte nebo jim nerozumíte. Velmi širokou sekcí je Tělová kosmetika – pokud jste jí dosud nevěnovali dostatečný prostor ve své péči o zevnějšek, měli byste to napravit.

Sama si zde kosmetiku pravidelně objednávám a jsem velice spokojena, vždy mi přijde přesně to, co jsem viděla na fotce, fotky na internetu nijak nezkreslují a co oceňuji nejvíce, je kvalita všech výrobků. Nezpůsobují mé citlivé pokožce žádné alergické reakce a jsem vždy velmi spokojena!