Pojďme se podívat na slušivou podzimně/zimní módu, se kterou uděláte parádu, a zároveň nezruinuje vaši peněženku. A to ani tu pěkně naditou penězi od štědrého Ježíška, který vás obdaroval před pár dny u vánočního stromečku.

Za okny zima, takže můj první tip bude pěkně hřejivý. A řádně sezóny – pletený svetr užijete především při chladnějších měsících. To, že vám bude zima i v létě, ať vezme čert, to vás zahřeje partner. Ale teď v zimě není blízko, takže musíte vzít za vděk i „pouhopouhému“ svetru.

Mým prvním tipem pro dnešní článek je netradiční fialkový svetr kombinující klasický úplet a textilii imitující latex. Takhle napsané to zní opravdu šíleně, ale jen se podívejte na fotku u tohoto odstavce.

Nevypadá zas tak špatně viďte – hlavně je zajímavý nejenom díky kombinaci materiálů (materiálově jde o 90 % viskózu a 10 % elastan), ale i díky barevnosti. A cena je velmi příznivá – v době psaní článku kolem 500 Kč.

Druhým dnešním tipem bude další pěkný kousek – mikina dámská z e-shopu i-moda.cz. Právě z něj dnes vybírám módní tipy, které vás peněžně nezničí a udělají vám parádu. A to rozhodně nejenom na doma.

Pěkně v nich půjdete ven a necháte se obdivovat kamarádkami, které nebudou tušit, odkud ty pěkné kousky outfitu máte. Bude jen na vás, jaká jste kamarádka, jestli se pochlubíte se svým novým objevem.

Mým tipem je pěkný kabátek/mikča s kapucí. Nejvíce se mi líbí umělý kožíšek lemující hranu kapuci a dvě huňaté bambule na koncích „šňůrky“ ovlivňující staženost kapuce. Mikinu bych barevně kombinovala podobně jako modelka na fotce – šedivý odstín je naštěstí hodně neutrální, takže se hodí téměř ke všemu.

Za mě opravdu vítězí kombinace šedivé s černými kalhotami/legínami. K tomu botky v odstínu (aspoň přibližném) bambulí a kožíšku z mikiny/kabátku. A hnedka tu máme šmrncovní outfit.

Tenhle atypický kabátek by někdo mohl považovat za slabší typ moderní bundy. Takže v jednom tipu se ukrývají hned 3 různé kousky – záleží na vaší fantazii a zbylém šatníku, jak je nakombinujete.