Móda a Společnost

Sexsymbol Marilyn – proč nikdy její sexappeal nezestárne?

Její konfekční velikost byla 40, červené rty miloval každý, koketovala jak uměla, ale pořád je to celebrita… byla, neustále je a s největší pravděpodobností bude ještě nějaký čas.

Proč je Marilyn Monroe nestárnoucím sexsymbolem?

Možná se zdála prostoduchá, ale z očí lišky ji vyzařovala určitá inteligence a neskutečná pozornost. Plné křivky pravé ženy, za kterými se otáčeli nejen muži, zajisté dostaly plnou pozornost jakou potřebovaly… Například při natáčení Někdo to rád horké, se Marilyn nezdál její filmový nástup, tak požádala, lépe řečeno nařídila Widerovi, aby něco vymyslel.

Na druhý den ji přepsal novou scénu, jak ji známe dodnes… v přilehlých černých šatech prochází kolem Josephine a Daphne, a když jde kolem lokomotivy, spustí se pára… tomu se říká velký příchod.

Norma Jean, jak zní její pravé jméno se narodila 1.června 1926 v Los Angeles. Neputovala však ke své matce Gladys, ale do pěstounské péče…

Možná celý život po pěstounských rodinách, který asi nikdy nikdo znát nebude, se na Marilyn podepsal tak, že si svou ranou dospělost užívala jak dokázala. Avšak toto by nebylo jediné, co působilo na její psychický vývoj. V rodině měli dědičně psychické poruchy jako paranoiu nebo schizofrenii… jediné co je jisté, že se nám Marilyn svým chováním zapsala do paměti.

Celý její život možná nebyl takový, jak si představovala vysněnou pohádku, ale jak jsem již psala, zaručeně si ho dovedla užít jaký byl… i když byl krátký.

Co na Marylin obdivují hlavně ženy?

Když žena přemýšlí o Marilyn, jistě ji leccos závidí, i když ji nemusí přijít krásná, božská, půvabná nebo dokonalá… Každá žena závidí jinak a tím pádem závidí i něco jiného. Já sama ji závidím, jak jí plné tvary sluší… neskutečně se mi na ní libí její plné boky, obsáhlý dekolt, ale zároveň drobná postava a malá ramena, která ji působí zranitelnou a pro muže je to příležitost, jak uplatnit roli ochranitele. Marilyn je prostě skrytá hrozba a veřejná tužba všech mužů a zároveň žen. Oslovuje a láká.

Martina

Naše nejnovější, ale nejsnaživější redaktorka a zároveň editorka, která odlehčuje celé naší redakci!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..