astratexTěšíte se na valentýnský večer? Chcete překvapit svého miláčka? Pořiďte si nové sexy spodní prádlo a užijte si večer i noc, na které nezapomenete. Máme pro Vás zaručené tipy na valentýnské sexy prádlo.

Správný výběr podprsenky zvýrazní Vaše přednosti

Při výběru spodního prádla nejen pro valentýnský večer, věnujte zvláštní pozornost výběru podprsenky. Dobře vybraná podprsenka musí dokonale sednout a nesmí škrtit. Pro Valentýna doporučujeme rozhodně podprsenky PUSH-UP, které ho rozdráždí. Vzbuďte v něm touhu svým svůdným dekoltem. K podprsenkám obvykle seženete stejné kalhotky a vytvoříte si kouzelný komplet. Staňte se zlatým hřebem valentýnského večera. Největší trumf máte ve svých rukou.

Nejoblíbenější podprsenky

Mezi nejoblíbenější podprsenky patří podprsenky značek: Dolce&Gabbana, Emporio Armani, Triola a další. Velmi svůdné jsou podprsenky Kinga, které jsou zdobené jemnými krajkami, výšivkami, či perličkami. Podprsenky této značky jsou skutečným skvostem. Udělejte si radost a pořiďte si do svého šatníku alespoň jednu z těchto kouzelných podprsenek.

Vyberte si nové valentýnské spodní prádlo společně s partnerem, budete mít radost oba!

Podprsenky pro plnější tvary

2011-01-30_182624 Specialitou Astratex.cz jsou podprsenky pro plnější tvary. Krásné dámské prádlo si tu proto může vybrat opravdu každý. Podprsenky jsou nabízeny ve velikosti od 65A po 115G.

Astratex.cz je jedním z předních e-shopů, prodávajících dámské a pánské spodní prádlo v ČR. Spolehnout se můžete na velmi zajímavé ceny, výtečný zákaznický servis a opravdu rychlé dodání. Více než 300 000 spokojených zákaznic a zákazníků je zárukou Vaší spokojenosti.