Móda a Společnost

Jak na svatební šaty

Většina našich čtenářek má pravděpodobně ještě daleko do svatby, ale nikdy nevíte, kdy to přijde:) Najednou se objeví „princ na bílém koni“ a nebudete vědět, jak a budete stát před oltářem. K tomu ale kromě pár dalších propriet potřebujete hlavně: svatební šaty. Proto přinášíme dnešní tip.

Návrh svatebních šatů patří mezi poměrně obvyklé služby svatebního salónu. Každá z nás chce být přeci ta krásná v „princezniných“ bílých šatech s mnoha volánky. A nemůžeme se přeci spokojit s šaty, které se běžně prodávají/pronajímají a mohou je mít všechny kolem nás (tedy i naše kamarádky). My potřebujeme něco originálního, šitého přímo na míru nám.

S návrhem šatů samozřejmě souvisí i jejich prodej. Zde se však už nemusí jednat pouze o váš návrh, ale můžete si vybrat z mnoha hotových šatů, které vám budou jen přizpůsobeny na tělo, aby vám dobře seděly. Nikdo přeci nechce, aby šaty zveličovaly vaše nectnosti.

Přestože bychom se měli vdávat jen jednou a šaty si ponechat jako krásnou památku na nezapomenutelný okamžik našeho života, tak někdy je nutnost oželet vlastnictví vlastních šatů a využít jejich pronájem,

Svatební servis využijete v případě, že nechcete vše kolem svatby sami dojednávat a řešit. Jen se domluvíte se svatebním salónem, který vše za vás zařídí. Nemusíte se tak ničím stresovat – pokud nepřijdou nečekané zádrhele – a můžete si v klidu užívat vlastní přípravy na svatbu a svoje poslední chvíle před tím konečným „ano“.

Ptáte se, kde všechno výše zmíněné a ještě společenské šaty můžete získat? Ve svatebním salonu Atelier Della Sposa, který má své internetové stránky na http://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..