Možná si říkáte, že v půlce října vám nemusíme dávat tipy na slušivé podzimní oblečení pro sezónu 2014. Jistě si o nás myslíte, že s našimi radami přicházíme s „křížkem po funuse“. Ale nebojte – i teď pro vás máme několik užitečných tipů, které využije ve svých podzimních outfitech každá z vás.

Jak správně vybrat podzimní outfit

Dnešní výběr moderních kousků jsme vybírali ze stylového e-shopu Stylomat.cz. Je to specialista na především dámské oblečení, které sluší snad každé. Podobné tipy z tohoto e-shopu můžete najít v naší sekci Móda a společnost

Dámské svetříky pod drobnohledem

Ze sekce věnované dámským svetříkům jsme vybrali kousky, které vidíte v okolní fotogalerii. Jsou jemné, ženské, krásně vám obepnou tělo a některé zajímavější střihy i skryjí některé tělesné nedostatky. Prvním modelem je kašmírový černý svetr s výrazným úpletem na přední straně. Lehce na hrudi prosvítá, což pro mnohá děvčata může být plus, když chtějí decentně provokovat opačné pohlaví. Druhý svetřík má větší výstřih, ale díky jemného materiálu je stále velmi decentní – károvaný vzorek s malinkými kamínky se mi líbil nejvíce ze všech na Stylomatu.

K pěknému topíku/svetru se hodí jistě pěkné kalhoty. Takové, které budou příjemné na nošení a zároveň i stylové. A v období podzimu je určitě fajn, když zahřejí. Osobně dávám přednost harémovému/tureckému střihu, ale věřím, že hodně holek dává přednost klasickým střihům.

Tedy jestli nemáte v plánu nosit pod slabšími kalhotami například punčošky. Já si je na pár chladných rán/nocí beru – mám je tedy kvůli podpoře lymfy (jsou stahovací se silou 70 denů) a vím, že je vždy ocením, jak krásně zahřejí.

Umíte vybrat lepší podzimní kousky?

Jak se vám líbily naše dnešní tipy? Umíte si představit lepší kombinace? Nebo máte lepší podzimní outfit? Napište nám do komentářů a případně přiložte i fotografii, ať můžeme porovnat. A třeba se i inspirovat:)