Podzim už je tady v plné síle, plný barev a různých barevných kombinací. Pro ty, kteří milují podzim a zimu stejně jako já, zde mám pár trendů a typů jak nevšední kousky převést do každodenních šatníků!

Kostkovaná košile

Kostkovaná košile je nadčasový kousek, který by Vám rozhodně v šatníku neměl chybět. Desítky let se stále vrací do módy, ať už v „grunge“ nebo elegantní podobě. Hodí se pro každý tip postavy. Některé se dají nosit i jako šaty v kombinaci s punčocháči nebo legínami. Kvalitní „flanelka“ Vám bude slušet, ale hlavně Vás zahřeje! :)

Retro sedmdesátky

Příliš barev letos na podzim zaručí i návrat retro stylu sedmdesátých let. Návrat hlásí i tzv. „double denim“, tedy džíny nošené zároveň s košilí nebo bundou. Nechybí ani detaily, jako jsou výrazné špičaté límečky u košil, barevná kožešina, kostkovaný motiv, kalhoty vysoko do pasu a sukně v délce pod kolena doplněny vysokými kozačkami.

Podzimní květiny

Máte květinové potisky spojené převážně s jarní sezónou? Nejste samy. O to překvapující, a nutno říci, že mile, je záplava květinových motivů v kolekcích pro podzim a zimu. Jako by se návrháři vzácně shodli v tom, že žena by měla rozkvétat po celý rok a pochmurnou náladu podzimní sezóny rozptýlit vzpomínkou na rozkvetlé jarní louky a letní zahrady. Květinové potisky zkuste v zimě kombinovat s černou krajkou a hrubšími hřejivými materiály

Nestárnoucí křivák

Samozřejmě ani na podzim nesmí chybět křivák, který můžeme zkombinovat jak s šaty tak s džíny. Ke křiváku se hodí ať už elegantní obuv nebo tenisky, ať už zvolíte cokoliv určitě to bude vypadat skvěle.

V létě jsme viděli bombery spíše modré, růžové či jiné zářivé barvy. Teď na podzim vedou barvy jako je bordó, hnědá, khaki, bronzová, slonová kost, petrolejová atd. Má ho sice každá druhá, ale je to nevšední kousek, který stejně jako křivák, můžeme zkombinovat se vším.