Móda a Společnost

Jak si vybrat zdravé spodní prádlo

I když si můžete vybírat z nepřeberného množství kalhotek a podprsenek, nemusí to být nic složitého, když víte jak na to. Nevíte? Nevadí, povíme vám jaká látka je u kalhotek ta zdravá a jak poznáte, že daná podprsenka je pro vás ta pravá.

Časté chyby žen

Začneme tím nejdůležitějším, výběrem podprsenky. Až 80% žen u nás nosí po celý život špatnou velikost podprsenky. Bohužel většina žen si neuvědomuje, že tato skutečnost pak stojí za celou řadu zdravotních problémů.

Dlouhé nošení takovéto nevhodné podprsenky může způsobit bolest zad, šíjových svalů a na prsou může způsobit i různé záněty. Vybrat tu správnou velikost podprsenky je proto velmi důležité. Při výběru dbejte na výběr těch správné velikosti košíčků. Větší košíčky poznáte tak, že vám podprsenka odstává. Další chybou je i nesprávná volba obvodu podprsenky. Ta nesmí v žádném případě lézt nahoru. Musí zůstat pěkně na jednom místě, a to uprostřed zad.

Nezdravé kalhotky

Tanga sice působí velmi svůdně, ale dost výrazně se negativně podepisují na vašem zdraví. Dost významně zvyšují riziko vzniku vaginální infekce a infekce močových cest. Pokud si chcete pořídit “zdravé” spodní prádlo, bavlněný proužek v kalhotkách vás nezachrání. Je totiž našitý na syntetickém materiálu, který již prodyšný není. A proto, pokud volíte zdravé kalhotky, je zapotřebí sáhnout po prádle z přírodních dobře prodyšných materiálů. Tanga nenoste vůbec. Nejsou zdravá a nejsou už ani v módě.

Jaké prádlo je zdravé

Nejoblíbenější spodní prádlo je to krajkové. Nutno však říct, že tento materiál zrovna nepatří mezi ty nejpříjemnější látky. Pro každodenní nošení byste měl vybírat spodní prádlo ušité z pohodlných materiálů, které je prodyšné. Ideální je, když jde o kvalitní bavlnu nebo bambusové vlákno. Syntetice se snažte vyhnout velkým obloukem.0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..