Zimní trendy, které představila v letošní kolekci francouzské značky DEUX 2 TROIS 3 (1-2-3 Paris) Dana Morávková jsou elegantními a stylovými modely, které dávají ženám možnost zazářit také v pracovních oděvech, působících jak seriózně, tak také žensky.

Dana Morávková pro UN DEUX TROIS Dana Morávková pro UN DEUX TROIS

Je viditelná snaha co nejvíce nechat prolnout pracovní oblečení s tím volnočasovým, tedy tak, aby pracovní oděv měl nějaké vlastnosti toho oblečení, v kterém o víkendech relaxujete a vy se tak mohla cítit skutečně uvolněně i na pracovním jednání. Je nepopíratelné, že modely, které nosíte do zaměstnání, musí splňovat určitá kritéria, což dnes již nutně nemusí znamenat, že to bude nepohodlné.

Velký hit zimné sezóny jsou takzvané „treggins“, což je kombinace kalhot a klasických legín a to v mnoho materiálových i barevných provedeních. Mají střih jako jezdecké kalhoty, tím pádem jsou zesílené na lýtkách, nebo stehnech, nebo jsou zdobené zipy. „Treggins“ vám zaručují jistý komfort, při němž stále zůstanete elegantní a vhodně oblečená.

Dana Morávková pro UN DEUX TROIS Dana Morávková pro UN DEUX TROIS

Doplníte-li „treggins“ zdobeným sakem dosáhnete velmi rychle vhodného pracovního „úboru“. Skvěle padnoucí kostým by měl být součástí šatníku každé ženy. Dnes existuje již mnoho variant, a proto kostýmové soupravy již dlouhou dobu nevypadají jako uniformy, nýbrž dávají mnoho prostoru pro seberealizaci.

Se značkou DEUX 2 TROIS 3 (1-2-3 Paris) dostaly i svetry nový rozměr. Kašmírové pulovry a vesty mohou být zdobeny Swarovského kamínky.

V zimní kolekci můžete čekat kombinaci vlny s kašmírem na teplých kabátech a s nadšením přivítat krajku, jejíž doba opět nastala!

Zdroj fotografií: Mediareport.cz

[ad#moda]