Hlavní stránka » Móda a Společnost

Co si oživit šatník podzimními kabátky?

23 září 2013 Žádný komentář

1155462_winter_fun Léto pomalu přenechává vládu chladnějšímu a barevnému podzimu. Proto je na čase začít letní oblečení pomalu uklízet a vybavit šatník do podzimních sychravých a někdy ještě i slunečných dnů.
Na podzim jistě všechny oceníme zajímavý kabátek, který nejen skvěle vypadá, ale také nás hezky zahřeje.

Pokud nepatříte mezi ženy, kterým se líbí elegantní styl, nemusíte si s tím vůbec lámat hlavu. Letošní podzim obchody nabízejí i kabátky, které jsou spíše sportovního stylu, mezi kterými si jistě i vy vyberete ten nejlepší právě pro vás.

Velký výběr najdete například v obchodech Orsay a Mango. Dominantními barvami na podzim budou převážně neutrální.

I přesto Mango nabízí pestré a stylové kabáty v barvách jako je červená či tmavě zelená. Většina z nich je v pase zúžena pomocí pásku, aby dámskou postavu jednak protáhla, ale také ukázala krásné ženské křivky. V kolekci Mango najdeme i bundičky a kabátky zdobené límci a to různých střihů a tvarů. Velkou novinkou jsou pak kabátky pánského a vojenského stylu.

Butiky Orsay podobně jako výše zmíněné Mango nabízejí taky pestré, ale především velice lákavé cenově dostupné kousky. Kabátky jsou velice často v pase přepásané přezkou, díky které působí elegantně. Vybírat můžete ze sportovnější verze, která se zapíná na zip, elegantnější kabátky potom na knoflíky (ty bývají třešničkou celého kabátu), vybírat se dá i podle různé délky; do půlky stehen, po kolena či jen krátký po boky.

Záleží jen čistě na vás, čím se rozhodnete obohatit svůj podzimní šatník.

[ad#moda]

Podobné články:

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.