Chceme poslouchat lichotky a být přitažlivé… Také s vámi souzní tyto větičky? Mám pravdu, viďte? Každá chceme být ta jediná, ta osudová ONA. Pravděpodobně i VY chcete, aby vám muži padali k nohám.

A to se často může i stát. A nemusí to být ani kvůli banánové slupce na kluzké podlaze. Stačí „jen“ o sebe pečovat, trocha rtěnky, laku na vlásky, vylepšit řasy… A navléknout se do pěkného prádelka. Sexy, lákavého a provokujícího.

Prádélko, které se zaplatí samo…

A rozhodně zde nepůjde ani o pány – i my chceme být v pohodlném (ač lákavém) prádelku. Proč na sobě šetřit? Měli bychom si dopřávat to nejlepší, co si můžeme dovolit. Osobně mám ze známých značek dámského prádla ráda Lormar.

Jaké má kořeny?

Tato ryze italská značka vždy lákala na přitažlivé modely, které přitáhnout pozornost. A docela se jim to daří pěknou řádku let. Značka byla založena v italském městečku (blízko Modeny) v roce 1971 dvojicí Felice Martinelli a Carla Scacchett.

Kde takové koupit?

Push-up podprsenka Magnifica - moje-pradlo.cz Spodní prádlo si už většinou kupuji v on-line prodejnách. Kromě většího výběru (jak ve velikostech, tak počtu kusů i typu zboží) se mi líbí i příjemnější cena. Přeci jenom elektronické obchody nemusí „živit“ kamennou prodejnu, takže si mohou dovolit dát lepší cenu na srovnatelné zboží. Dobré zkušenosti mám třeba s e-shopem Moje-pradlo.cz.

Nejoblíbenější můj model se jmenuje Magnifica a je to příjemně tvarovaná push-up podprsenka. Krásně sedí na ramenou, neškrtí, má ideální tvar pro podporu tvaru a je příjemně tvarovaná, takže nikde netlačí. Ideál ženské krásy.

Dalším pěkným kouskem je body/korzet Platinum. Solidně sexy přitažlivý model, který vás krásně obepne a vy se z něj nebudete chtít vysvléci… Jedině s pomocí vašeho přítele :)

Jak se vám spodní prádlo Lormar líbí? Znáte je? Napište mi své zkušenosti do komentářů pod dnešním článkem. Budu se na ně těšit – Girlie :-) Více o této značce zjistíte zde: www.moje-pradlo.cz.