Každá dívka a žena snad někdy v životě držela nějakou dietu. Zejména před nadcházejícím létem chceme mít postavu jako lusk a krásně vyhlazenou pokožku bez celulitidy. Ne každé se ale podaří dosáhnout vysněné váhy. Přinášíme vám horké tipy, jak získat nádhernou postavu, abyste se mohla blýsknout před kluky!

Jednu změnu za týden zvládnete

Říkáte si, že se nedokážete vzdát brambůrků, čokolád a sladkého lenošení u televize? Co si budeme povídat, bez motivace, silné vůle a trpělivosti hubnutí nepůjde. Začněte však s hubnutím pozvolna a nesnažte se své návyky změnit ze dne na den. Uvidíte, že jedna změna týdně zanedlouho přinese vytoužené výsledky. Jakmile si na změny v návycích zvyknete, nebudete se chtít vracet ke starému způsobu života.

Nevěřte na zázračné diety a hubněte s rozumem

Dejte si reálné cíle, kolik kilogramů chcete zhubnout. Nespoléhejte se na „zaručené metody“ z internetu nebo rady svých kamarádek. Nečekejte zázraky, že po jednom měsíci zhubnete deset kil. Možná zpočátku nějaké to kilo shodíte, ale pak se váha zastaví a kila rychle naberete zpět. Nikdy nedržte hladovku, protože vyhladovělý organismus si z každého jídla udělá zásoby tuku na horší časy. Jezte pravidelně každé tři až čtyři hodiny, aby vám nekolísala hladina cukru v krvi a nepřepadaly vás chutě na nezdravá jídla.

Naučte se snídat a večeřet – jde to!

Ráno nevynechávejte snídaně, protože večer byste se mohla vrhnout na ledničku a sníst všechno sladké a tučné jídlo. Naučte se snídat celozrnné pečivo s kvalitní šunkou, smažená vajíčka nebo bílý jogurt s vločkami a ovocem. Večer si připravte tři hodiny před spaním lehčí pokrm, například rybu s bramborem nebo kuřecí plátek se zeleninovým salátem. Přes den dostatečně pijte, abyste rychleji spalovala tuky a odstranila z těla toxiny uvolněné z tukových buněk.

Lahodné plody ACAI uspokojí vaše chutě

Zařaďte do jídelníčku takové potraviny, které vám usnadní hubnutí. Výborným pomocníkem jsou lahodné superpotraviny plné zdraví prospěšných látek. Pro své účinky si zamilujete extrakt nebo prášek z plodů ACAI, který vás nadopuje energií před cvičením, takže zvládnete více cviků. Navíc tento zázračný prášek z lahodných plodů ACAI nastartuje proces spalování tuků, zrychlí metabolismus a navodí pocit sytosti.

Chia semínka podpoří vaše úsilí

S hubnutím vám pomohou také Chia semínka s typicky jemnou ořechovou chutí. Dokážou zvětšit svůj objem až dvanáctkrát a vytvořit v trávicím systému jemný gel, který na dlouhou dobu zasytí a prodlouží přeměnu sacharidů, takže se cukr dostává do krve postupně a nehoní vás chutě na sladké. Přimíchat si je můžete do jogurtu místo vloček, popřípadě si z nich připravit chutný pudink.

Chia semínka

Zázračné superpotraviny pro svou postavu seženete na Botanic.cz, kde dbáme na kvalitu a čerstvost všeho nabízeného zboží. S našimi výbornými superpotraviny se nebudete bát svléknout do plavek nebo ukázat v minisukni!